Wpis z mikrobloga

Mirki, pytanie co robić? mam lapka asus R301lJ z matryca 13.3 FHD, pojawiły mi się plamki na matrycy, dałem na gwarancję. Przy kupowaniu lapka pytałem się w komputroniku czy mogę sobie wymienić sam dysk i czy stracę gwarancję, chłop zapewniał mnie ze nie stracę i wszystko spoko, więc odkrecilem go żeby zobaczyć jaki dysk mam kupić. i teraz siedzę i myślę czy nie anuluja mi gwarancji przez rozkrecania go.
Info: na tylnej obudowie nie ma osobnych klapek na dysk i ram, więc go porostu otworzyłem.
Jest jakaś szansa żeby gwarancja przeszła?
(na śrubkach była nieb ieska farba :/)
Jak nie ma szansy to gdzie znajdę taka matrycę, na alledrogo nie ma nic, wgl do tego modelu niewiele jest.
#naprawalaptopow #komputery #pytanie
  • 10
@RazYouDude: O to ciekawe co piszesz. Szkoda, że nie przeczytałem Twojego wpisu wcześniej. Dziś kupiłem też tego Asusa z matrycą FHD i mam piękny pionowy pasek na 2cm z wyraźnie ciemniejszym obrazem i śladami uszkodzenia "od środka". Dam znać jak coś się ruszy w mojej sprawie. A u Ciebie jak się rozwinęła akcja?
@skrucz oddałem do komputronika, równo 1 tydz trwało, wymienili matrycę na całkiem nowa. Od tego momentu jak pakuje laptopa to między ekranem a klawiatura daje tą taka ściereczke co dali w zestawie.
Ja też oddałem dziś do sklepu. U mnie jak się przyjrzałem to widać było jakieś takie plamy od środka możliwe, że jak u Ciebie. Ciekawe czy to na produkcji coś poszło nie tak czy te matryce są wadliwe.