Wpis z mikrobloga

@-PPP-: kurcze, masz dobrą technikę poruszania się :) Grasz na padzie czy na klawiaturze? Trochę szkoda, że zmiażdżył cię ten blok na końcu :)

Próbuj dostać się na statek kosmitów, a potem z Plasma Cannon do złotego miasta, chętnie zobaczę :D

Ja właśnie teraz próbuję nauczyć się jak ugryźć statek kosmitów i później do złotego miasta, bo tam ściany ze złota, paanie :)
No i w końcu dostać big money i
kurcze, masz dobrą technikę poruszania się :) Grasz na padzie czy na klawiaturze?


@wirogez: Dzięki :D Na klawiaturze gram, Cooler Master Trigger-Z.

Trochę szkoda, że zmiażdżył cię ten blok na końcu :)


Noo, to było mega słabe xD Był potencjał aby dojść do końca, głupi błąd.

Mam jeszcze fajny filmik, ale w połowie scrashował mi się program do nagrywania i dlatego film jest w dwóch częściach i nie chce mi się
@wirogez: To miło słyszeć, że kogoś zainspirowałem! :-)
Ogólnie co do Speedlunky to wydaje się trudny, ale jak opanujesz bicz tak, że np. nie straszne będą ci pułapki ze strzałami to dasz radę. No i też trochę zależy od szczęścia, bo jak jakiś beznadziejny poziom się wygeneruje to lipa :/
@-PPP-: Obejrzałem całość - ogólnie dlatego unikam brania rękawic. Ja zaraz siadam do swojego daily, ale bez nagrania będzie, bo nie mam sprzętu do tego :/
@Mrboo: Najss, fajnie wiedzieć że nie bez powodu mi ten film zamulał łącze przez większość dnia:)

Ja również unikam brania rękawic!! To był przypadek:) Niemniej nie narzekam na rękawice, bo akurat przydały się w tej rozgrywce, ale fakt - to przez nie zginąłem ostatecznie...