Wpis z mikrobloga

ja mialem jakas chinska podrobe, ale jeden cwel z podbazy co go nikt nie lubil bo #!$%@? mial zbyt duzo kasy jak na otoczenie, mial jakiegos z wyrzutnia elektroniczną. i tak sie wszyscy jarali :D
@Songox25: Też miałem te z cziperów. Dodatkowo na osiedlu było popularne robienie wyrzutni z klocków lego i muliny. Wyrzutnia opierała się na klockach z dziurą (pic rel), w które wkładało się ten trzonek. Trzonek owijało się muliną. Cała "obudowa" wyrzutni była dowolnym zbitkiem klocków lego. Oczywiście te bardziej finezyjne konstrukcje zdobywały wielkie uznanie. Co lepsze, nie trzeba było wielkich środków bo "części do wyrzutni" chodziły po 5 i 10 zł. Sprzedawcami
jaywalker - @Songox25: Też miałem te z cziperów. Dodatkowo na osiedlu było popularne ...

źródło: comment_i4dVCNMCdZgfwWfZ857ojuceWN1lr8LH.jpg

Pobierz
@StormtrUper: @Rozpustnik: ja do swojego #!$%@? plasteline itd, dokladalem mu pierscienie takie grube w uj, przerabialem tak, ze nikt nie chcial ze mna se bawic, bo moj dysk byl z 3-4x ciezszy niz reszty ( ͡° ͜ʖ ͡°) moj brat podobnie robil i nie potrzebowalismy zadnym krzemieni czy innych kamyczkow do robienia iskier, bo jak scieraly sie 2 metale gole to ogien lecial sam :D