Wpis z mikrobloga

Ostrzegam przez uzytkonwikiem pirzu . Wspolpracujac z sklepem ibuyyougo (dostajac za to kase w ten czy inny sposob ), oczernia innych sprzedawcow . Zapytany wprost czy ma z tego siano - kreci . Zapytany czy w razie gdyby z ibuyyougo ktos dostal jakiegos refuba to oddaje kase - bo niby sprawdzony sklep -milczy.... Przemyslcie czy chcecie ufac takiemu nacigaczowi rodem z jakiegos telemango
#aliexpress #jd #banggood
  • 20
@ChineseMobilePhones: jak jestem dwulicowy? To pokaż gdzie ja wychwalałem Pirzu. Ogólnie nic do niego nie mam, tylko denerwuje mnie jak ktoś pisze by uważać na banggood (moim zdaniem najlepszy chiński sklep z wzorową obsługą) nie mając dowodów że robią wałki a przy okazji zachwalając inny sklep z którego może mieć jakieś profity...
Zeby nie bylo - nie mam nic do #pirzu recenzji - sa jakie sa bez szalu - ale spokojnie da sie ogladac - ot takie srednie.
Natomiast razi mnie to ze daje swoje kody , ma z tego korzysci i przez to zawchwala sklep . Wiec nie robi tego OBIEKTYWNIE , a stawiajac banggood w zlym swietle... no coz . Jakie ma na to dowody ze ibuyyougo naprawia w autoryzowanych serwisach ?
@chinskisprzedawca: Dupa piecze. Nic mi nie szkodzi że coś z tego ma, o ile wgl ma. Nikt nie zmusza ani mnie, ani nikogo innego zakupu na ibg. Zachwala ibuygou bo ma ku temu powody, wolny rynek Panie. Załóż kanał, rób "średnie" , "dające się oglądać recenzje" nawiąz współpracę z banggood i działaj podobnie. Sam zamówiłem dziś przy pomocy @Pirzu Redmi Note 3 - przelał kasę ze swojego walutowego, żebym miał taniej.
To racja , natomiast skoro cos z tego ma i tak zachwala to niech zwraca z wlasnej kieszeni kase jak bedzie cos nie tak. W czym tu jest problem ? Nie kazdy moze wie ze poleca za siano - a teraz kazdy bedzie swiadomy ze oczernia banggood i inne sklepy one mu nic nie daja , a ibuyyougo dalo pare usd i juz mu #!$%@? piszac ze to najlepszy sklep swiata :)