Wpis z mikrobloga

@mab122 390 cbl z shippingiem. Właśnie szukam sobie czegoś takiego nie do końca gimbo, ale jednak typowo na ulice, i te mi akurat wpadły w oko.
  • Odpowiedz
@Tulismanore2000 Właśnie nie chcę takich hybryd z zimowcami xd To ma być z założenia bucik na późną wiosnę -> wczesną jesień więc musi być leciutki i przyjemny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tulismanore2000 Jakoś tak odkąd kupiłem pierwsze mid'y, przyzwyczaiłem się do nich, i najwygodniej się w nich czuję. Może to przez to, że gram dużo w siatkówkę i do tego też mam wysokie, nie mam pojęcia. :D
  • Odpowiedz
@TuckY: Mam aktualnie jedne. Bardzo lekkie, noga mi się nie poci. Jedyny mankament, to jak wracałem ostatnio o 2 w nocy wstawiony przez jakieś bezdroża do domu, to skopałem sobie przód jednego buta o kamienie i lekko(0,5mm na styku gumy ze skórą) odszedł przód. Ale dalej nie przemakają i są ogólnie spoko. Kupiłem na aukcji za 106zł, więc nie mam na co narzekać. Ale na lato za ciepłe raczej.
  • Odpowiedz
@Nasu: No właśnie, z wyglądu mi właśnie wyglądały na takie buty na "lekką zimę", aniżeli na lato. Aczkolwiek na tę chłodniejszą porę roku bardzo spoko opcja, będę pamiętać :)
  • Odpowiedz