Wpis z mikrobloga

  • 81
Pierwszy raz w życiu kupiłem rurki/skinny jeans. Od pewnego czasu mam tendencje do kupowania coraz wezszych spodni. Teraz stoję przed lustrem i zastanawiam się czy to nie przesada, chociaż przyznam że nawet mi się podobają. Jak myślicie, można w tym wyjść do ludzi, żeby ktoś nie cyknał fotki i wrzucił z tagami #streetwear #modameska #bekazpodludzi ?

dach - Pierwszy raz w życiu kupiłem rurki/skinny jeans. Od pewnego czasu mam tendencj...

źródło: comment_rGjCAe7xAa5WCO7uiYxuNsu4PF8D0bOR.jpg

Pobierz
  • 101
  • Odpowiedz
@dach: Weź lamusie ściągaj te pedalstwo, tylko worki po ziemniakach, tak żeby w nogawce zmieściła Ci się noga, dupa, teściowa i pół samochodu, przecież wiadomo, że to pokazuje jak pokaźne masz jaja i wielkiego penisa, więc trzeba zaplątać sobie plandekę od żuka na dupie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@dach: Bez obaw są spoko. Sam kupuję od kilku lat już tylko spodnie slim (bo rurkami bym tego nie nazwał). Takie modele jak levis 511 czy lee powell są moim zdaniem bardzo spoko. Wąskie ale nie opinają jak kalesony
  • Odpowiedz
@dach: są OK, ale węższych już nie bierz, bo te są dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°) Serio. Też bym kupował takie, gdyby na mnie były, a jestem strasznie szczupły i ciężko znaleźć.
  • Odpowiedz