Wpis z mikrobloga

Istotą spamu jest rozsyłanie dużej ilości informacji o jednakowej treścido nieznanych sobie osób. Nie ma znaczenia, jaka jest treść tych wiadomości. Aby określić wiadomość mianem spamu, musi ona spełnić trzy następujące warunki jednocześnie:

Treść wiadomości jest niezależna od tożsamości odbiorcy.
Odbiorca nie wyraził uprzedniej, zamierzonej zgody na otrzymanie tej wiadomości.
Treść wiadomości daje podstawę do przypuszczeń, iż nadawca wskutek jej wysłania może odnieść zyski nieproporcjonalne w stosunku do korzyści odbiorcy.

#spam #definicja #afera #moderacjacontent #lechwalesacontent #aferabolka
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Xanthia: Ale piszesz teraz w kontekście shadowbana, który powinien w związku z masowym zgłaszaniem pójść? Możliwe, że niebieskie konto nie może dostać shadowbana w takim razie. No a druga sprawa, że tak czy inaczej jest multum osób które wchodza na profil Leszke i komentują, a jak ktoś z Twoich obserwowanych skomentuje to masz już wpis Leszke u siebie w Mój Wykop mimo że on ma shadowbana. Shadowban powoduje tylko, że
  • Odpowiedz
@anonim1133: Jakie nierealne. Posiadam realne opowiadanie, które realnie mogę wkleić ma mikro.

@HorribileDictu: Ja już go mam od dawna na czarnej, ale fakt pozostaje faktem, że administracja jasno przyznaje, że Leszke jest traktowany inaczej. Takie dziecko specjalnej troski.
  • Odpowiedz
@anonim1133:
W sumie niekoniecznie go musicie banować, ale przydałoby się go czasem postraszyć ostrzeżeniem za brak tagów, a niestety nawet tego nie było, no i się przez to dzisiaj rozkręcił...

  • Odpowiedz