Wpis z mikrobloga

Mircy mam problem z moją #lumia735 . Wczoraj jak szłam spać wszystko było w porządku, natomiast rano zauważyłam, że nie ma zasięgu - tak jakby nie widział karty SIM. Pierwsze co mi przyszło do głowy to zresetować telefon. Uruchomił się i po ok. 10 sekundach sam z siebie zresetował. I znowu. I znowu. No to wyciągam baterię, kartę sim i pamięci, wkładam je ponownie - bez zmian. Nie da się go też trwale wyłączyć - za chwilę sam siebie się włącza i w kółko resetuje. Przez tę krótką chwilę, kiedy jest włączony działa w trybie samolotowym i jest wyciszony, ponadto nie da się włączyć dzwonków (z góry ekranu zjeżdża tylko kawałek szarej belki, bez suwaków głośności).

Reasumując, mam na szafce resetujący się non stop telefon i trochę przypał, bo nie mam innego z nanosim na zapas ( ͡° ʖ̯ ͡°) Czy ktoś kiedyś miał podobną sytuację?

#windowsphone #lumia #bojowkawindowsphone
  • 11
  • Odpowiedz
@kozi: Udało mi się zrobić hard reset, nie wyłączył się w trakcie, ale po tym zaczął się resetować tuż po wyświetleniu logo WP (wcześniej przynajmniej przez chwilę miałam okazję pooglądać kafelki). Odpaliłam recovery. W związku z tym, że co chwile się resetuje, program wykrył, jaki mam telefon, ale nie udało się nawiązać połączenia. Przy opcji "mój telefon nie został wykryty" udało się w końcu wgrać nowe oprogramowanie, ale lumia nic
  • Odpowiedz
@kozi: Jedyne, czego jeszcze nie zrobiłam to ta metoda ale muszę poczekać aż padnie bateria. Tak czy siak po tym wszystkim obawiam się, że to nie kwestia softu tylko sprzętu, ale nie mam pojęcia, co mu się mogło przez noc stać.
  • Odpowiedz
@martuch: Ktoś tam na reddicie pisał, że ma podobnie ale odesłał na gwarancje i zmienili mu płytę główną ;/ A co do karty nano to ostatnio widziałem przejściówki (adaptery) w Kauflandzie za kilka złotych, może Ci się przyda ta informacja :)
  • Odpowiedz