Wpis z mikrobloga

6 ostatnich meczy wygranych, w tym dzisiejszy 16:3. Od pół roku trzymam się w supreme, ani razu po wbiciu nie spadłem, 4 moich znajomych z którymi grałem regularnie pełną piatką kilkadziesiąt meczy wskoczyło na ge, więc byłem blisko.

Dzisiaj przegrałem 8:16 jeden mecz i spadek rangi. Wtf, Gaben, co Ty #!$%@? ;D Ja wiem, że równanie rang ale #!$%@? po jednym meczu? XD

#csgo #bolimniedupa

JBFC - 6 ostatnich meczy wygranych, w tym dzisiejszy 16:3. Od pół roku trzymam się w ...

źródło: comment_GhvpPPZupD2Q9j5iEzgvZMbd9tgquDBM.jpg

Pobierz
  • 9
@JBFC: Co w tym dziwnego? Wiesz, mogli na sucho to zrobić - po prostu zsunąć Ci rangę i nazajutrz byś się obudził z 2 oczka niższą. Liczyli, że unikną gówno-burzy i cichaczem to powolutku przesuną, ale ludzie się skapnęli.

Generalnie cały czas może trwać przesuwanie widełek rang w górę, kto stoi w miejscu ten się cofa. Dryft będzie też kontynuowany już stale, dynamicznie w oparciu o bieżącą sytuację.
@MrXavery: @krav: @Falcon: zaraz znowu będzie płacz, że w smfc-ge nie ma z kim grać i nie szuka meczy jak to było przed poprzednią zmianą rang
Chociaż w sumie, dobrze zrobili.
Rangi srebra były praktycznie puste, a ludzi przybyło na tyle żeby rozłożyć wszystkich. Wszystkich w dół, ludzi z dzisiejszego g1-g3 do wyższych sreber i ładnie.

zaraz znowu będzie płacz, że w smfc-ge nie ma z kim grać i nie szuka meczy jak to było przed poprzednią zmianą rang


@JBFC: Nie powinno być takiego płaczu, bo ilość graczy jest bez porównania większa, niż dawniej. Co się zaś tyczy algorytmu dobierania graczy - jest identyczny. Zmieniły się tylko widełki na różnych zmiennych opisujących siłę gry, definiujące poszczególne rangi.