Wpis z mikrobloga

#pytanie #komputery #informatyka

Mirki mam zamiar kupić komputerek do 1500 zł.Samą jednostkę, monitor mam.
Cel do internetu, gier(cs go).Co warto w tej cenie szukać?
Szukać zestawów czy samemu składać?A jeśli składać to jakby to wyglądało, to się kupuję już zestaw np. płyta główa + procesor? Czy oddzielnie procek + płyta, bo tak to bym nie chciał się bawić, że procek bym mógł źle podłączyć czy coś i się spali zaraz.

  • 50
@pshemson: Samemu składaj, nie baw się w zestawy. Dasz radę sobie sam złożyć, nie bój się. Jak na siłę wciskał nie będziesz to się nic sie stanie.
MSI H81-P33 + G3258 jest całkiem przystępną opcją jak na niski budżet. Spróbuję zaraz cały zestaw podesłać.
@pshemson: Ten kod działa od dawna więc w najbliższym czasie go nie wyłączą, spokojnie. Ten zestaw jest dobry, w tej cenie o lepszy będzie bardzo ciężko (pewnie tylko używki i to ze świecą szukać). Sam mam G3258, ale grafika GTX 560 i nie mam żadnych problemów. Procesor na boxowym chłodzeniu możesz spokojnie podkręcić o jakieś 300 MHz. Ja na zmienionym chłodzeniu mam go na 4.0, ale można i więcej.
@pshemson: Jak wejdziesz w "koszyk" to masz na dole do wybrania sposoby płatności:
Gotówka
Raty 0,00 zł
Płatne z góry na konto
Pobranie (Gotówka przy odbiorze)
Karta płatnicza/bony Sodexho - płatność w Netpunkcie
E-przelew/karta płatnicza - płatność przez internet
PayPal

Wybierasz "raty". ()
@pshemson: Kliknąłem dalej i pojawił się formularz, a w nim można wybrać ilość rat, a z miesięcznymi odsetkami 2% przy 6 ratach i 0,8% przy 23 ratach. Sam nigdy nie brałem na raty.