Wpis z mikrobloga

@MrGrandma: Partii brakuje ludzi dojrzałych z wiedzą ekspercką, a ta inwestuje w SM. Moim zdaniem zła kolejność, bo sprowadza się to do tego, że po kolejnych wyborach zostanie założona Sekcja Przedszkolaków. Partie, które mają kadrę mogą pozwolić sobie na zakładanie, promowanie i inwestowanie w młodzieżówki. Jasne, zawsze lepiej aktywizować ludzi młodych i niech się oswajają w jakiś sposób z działalnością w partii w rzeczonych SM, ale problemem jest to, że
  • Odpowiedz
Jeśli ataki na SM i jej członków albo na mnie są na takim poziomie, to wiem, że jest bardzo dobrze :) Nie ma co nawet kontrować.

@Wolnosciomierz: SM jest m.in. po to, aby ludzie młodzi nie musieli wchodzić do struktur partii (i jej reprezentować). Nie wiem, co rozumiesz pod pojęciem "inwestycja", raczej nie pieniądze. Co do zaplecza eksperckiego, to osoba interesująca się partią powinna wiedzieć, że takowe istnieje i jest
  • Odpowiedz
@MrGrandma: Tak, wiem o istnieniu "Dobrego Rządu", który od słynnej konferencji siedzi cicho. A słynnej, bo nie dość, że na pierwszej części pojawił się człowiek, który pojawić się wśród ekspertów nie powinien (nie wiem co zawiodło przy "rekrutacji") oraz na drugiej prezes partii skrytykował własną partię m. in. za plan powołania konkretnych ministerstw. Wydaje mi się, że cały projekt i wystąpienie było ukrywane przed prezesem, albo po prostu się tym
  • Odpowiedz
@Wolnosciomierz: Byłem na tej konferencji i doskonale pamiętam, co i w jakim kontekście powiedział JKM. Podzielił się po prostu własną wizją i propozycją docelowych rozwiązań, wskazując, że m.in. proponowana liczba ministerstw wcale nie musi być ostateczną. Nie dosłyszałem się w tym krzty krytyki, wbrew temu, co potem wypisywało kilka osób chcących dopasować słowa pod tezę.

Eksperci pomagają w kwestiach pojedynczych i uściślonych, niekoniecznie mocno związując się z samą partią, po
  • Odpowiedz
Partii brakuje ludzi dojrzałych z wiedzą ekspercką, a ta inwestuje w SM.


@Wolnosciomierz: Co rozumiesz poprzez "inwestuje"? :D W SM są młode osoby, w partii starsze, proste. Gabriela Jurkiewicz nie dostaje od partii żadnych pieniędzy.
  • Odpowiedz