Wpis z mikrobloga

Wołam Mirków grających w #ets2 Wracam do gry po raz kolejny i mam parę pytań.
1. Czym kierować się podczas wyboru sprzętu? Zawsze patrzyłem na moc i tym samym praktycznie od zawsze jeżdżę Volvo... Warto zostać przy tej marce? Zwłaszcza, że pierwsze FH16 oferują dużo więcej mocy niż konkurencja.
2. Czy dla załogi kupować najtaniej, czy najlepiej?
3. Jakie umiejętności warto rozwijać? Do tej pory szedłem głównie w długie dystanse dla mnie i dla załogi. Są lepsze sposoby na zarabianie?
4. Czy #ets2mp to jakiś mod, czy rozszerzenie gry?
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nerkin: 1. Gustem. Kwestia co Ci sie podoba, jaki dzwiek silnika, wyglad ciagnika. Rozne ciagniki maja rozne dodatki, niektore nie maja gps wbudowanego, rozne przelozenia. Ja osobiscie jezdze Renault Premium, choc nie jest najlepszy, to najbardziej Premiumką lubie jezdzic
2. Od ostatniego patcha kierowcy wykorzystuja handicap w postaci lepszego wozu. Mysle ze najlepiej posrodku. Nie najtanszy, nie najdrozszy.
3. Dlugie dystanse,ADR. Przynajmniej wg mnie. No i delikatne ładunki
4. ETS2MP
  • Odpowiedz
@nerkin:
Ad 1. Nie patrz na moc, dla mnie mocne silniki nie dają żadnej frajdy, depczę gaz do oporu i zanim się obejrzę mam już 90 na blacie. Przy takiej 420, 500 nawet trzeba jeszcze jednak użyć głowy, żeby dobrze dobrać przełożenia. Dlatego, według mnie przy wyborze ciężarówki kieruj się swoimi własnymi preferencjami, wyglądem, nie patrz na moc silnika.
Ad 3. Ja to tam idę w długie dystanse, a dalej
  • Odpowiedz
@nerkin: 1. Mocniejsza maszyna ma wiadomo więcej pary co się przydaje przy cięższych towarach, ale ja grałem lichym Renault przez długi czas bo mi spasował widok z kabiny i ogólnie wnętrze :) Jak masz ciśnienie żeby kończyć szybko to bierz mocne, w przeciwnym wypadku porób trochę robótek różnymi autami i wybieraj to co ci się najbardziej podoba. Wnętrze kabiny będziesz oglądał praktycznie przez całą grę :)
2. Zaoszczędź kasę i
  • Odpowiedz
@nerkin: Nikt nie odpowiedział to powiem:

1. Ja osobiście lubię jeździć Mercedesem i DAF-em, ale koledzy na TS mnie wyśmiali i mówili, że najlepiej to się jeździ Scanią i Volvem właśnie. Co kto lubi. ( ͡° ͜ʖ ͡°) W multi masz o tyle fajną opcję, że im droższe opony, tym są one lepsze na drodze (opisane symbolami - pic rel.)

2. Ja zawsze oddawałem swoje auto i zazwyczaj na nim nie szczędziłem, czyli oddawałem
weeden - @nerkin: Nikt nie odpowiedział to powiem:

1. Ja osobiście lubię jeździć M...

źródło: comment_Eh0fvMoQAC48DgdK9N34D6qUSBY5cAs5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@nerkin: Kupuj na Steamie. Jest taniej i wiesz, że pograsz na Multi. Ostatnio była promocja i wyrwałem za 44 zł ETS2 + going east + Cabin Acessories. W Twoim dodatku jest sama Skandynawia.
  • Odpowiedz
@weeden: Wołam kolegę raz jeszcze wraz z #ets2. "Trochę" się nakręciłem na tą grę i jestem zdecydowany na zakup. Obecnie nie mam nic (nawet podstawki), a chciałbym pograć w najbardziej aktualną wersję. Czy edycja z tego linka jest w takiej sytuacji ok?
  • Odpowiedz
@nerkin: Jest ok, ale mimo wszystko lepiej kupić Steam i grać na multi. Naprawdę bardzo fajna zabawa. Chyba, że czegoś nie wiem i w tym zestawie jest jakiś klucz na Steam, to wtedy się opłaca, choć sam Steam bez promocji jest w #!$%@? drogi teraz.
  • Odpowiedz
@nerkin: Ej, faktycznie. Spójrz na prawy górny róg opakowania "potrzebne darmowe konto Steam". Czyli musisz zarejestrować grę na Steam. Chyba będzie grało ;)
  • Odpowiedz
@nerkin: Szerokości. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Spróbuj potem dostać się na TeamSpeak: 185.5.97.137 i złóż podanie do tej firmy, może uda Ci się dostać.
  • Odpowiedz