Wpis z mikrobloga

Zaczynajmy więc:

dziki17 v Empator
jest mi niezmiernie przykro, że ktoś kto wybierał z 1 numerem w drafcie, wybrał MJa, tak spieprzył zespół i teraz boi się wziąć odpowiedzialności i chociaż postarać się go obronić. Obaj w tej kolejce się nie popisali. Dosłownie.
LBJ vs MJ. To, za kilka lat, będzie pytaniem nie do rozwiązania. Ja się oprę na ciekawostce i daje zwycięstwo Empatorowi.
ciekawostka:
2014 All Star game
LBJ, Wade, Melo, Bosh vs Howard, Curry, Harden, Davis
163 - 155

appylan v bc04
"7 seconds or less " - i ja to widzę, a jako, że bc04 nie przygotował odpowiedzi, nie mógłbym nie dać Ci zwycięstwa.

efeeem v mrpiernik
Kurde i mamy problem. Bo skład efeeema jest mocniejszy. Piernik robi co może i pięknie to rozpisał, ale jednak Payton i Barry, przy udziale Gasola i Allena poradzili by sobie z niesfornym Westem. Gdyby nie opis.
Świetnych ruch Piernika, z zamianą pozycji, fajnie opisany Malone - widzę to. Efeeem nie odpowiedział.

skullpain v miki4ever
skullpain jeszcze COUSINS w składzie.

Ani jeden nie podał statystyk, planu, ani jeden nie chciał nam pomóc w decyzji. Miki jest bardzo dobrej jakości hipokrytą, oceniając innych a samemu nie kwapiąc się do stworzenia opisu.

Oscar vs Parker
Gervin vs Thompson
Worthy vs Mcgrady/Gervin
Dantley vs Malone ?
McAdoo vs Shaq ?

Raczej Dantley ławka, i McAdoo vs Malone i Cousins vs Shaq. W takim ustawieniu skullpain wygrywa, spokojnie.
Niestety, nie napisał tego, nie wiemy jak chce grać - daje remis.

Sim0n97v jnk21
Fajny, schludny, szybki opis Simona. W pełni się zgadzam z tym co napisał, poza jednym - nie skupiajmy się na Westbrooku. To nie jest zawodnik all time nba. Przyznaje Ci zwycięstwo tak czy siak :)

parooow v gogal
Gogal: "Ogolem pozwalam grac Iversonowi (aka 40% z gry) to co chce. Niech rzuca, crosssuje a reszta niech stoi. "
No i kurde zrobiłeś to, co trzeba. Ale jednak 40% z gry + Robinson pod koszem... Trochę dużo oddajesz Gogalu :) Oddajesz tyle, by faktycznie parooow mógł wykorzystać Robinsona i wygrać ten mecz.

Vojtazzz v kosteq64
Szlagier.
Obaj nie trafiliście z opisami na siebie, co jeszcze bardziej robi wybór trudniejszym.
Okazuje się, że Bird będzie kryty przez Sidneya, a nie Dirka.
A Dirk będzie krył w obronie Sheeda i Birda gdy ten wejdzie na PF.
Nie, nie i jeszcze raz nie.
Kostek zostawił ogrom miejsca pod koszem Voytazzzowi i nawet posiadając samego Russella - nie będzie w stanie go wypełnić.
Natomiast co do zbiórek - tutaj bezapelacyjne zwycięstwo Russella. Nie rzucamy za 3 - nie mamy dalekich zbiórek. A Sheed z Billem na zbiórki jednak przegrywa.
Najchętniej dałbym remis, ale z powodu opisu Voytazzza i lekkiego zamieszania w obronie kostka, przyznaje zwycięstwo pierwszemu. Ale oba opisy czytałem z zapartym tchem i fakt wywalenia Mourninga zrobił na mnie niezłe wrażenie. Szacun.

#fantasydraft
  • 5
@kosteq64 no, czyli dobrze zrozumiałem Russel ma kryć i Birda kiedy ten wejdzie na PF i trzymać Sheeda. Dirk wtedy będzie krył głównie Sheeda ? Przecież to jest, moim zdaniem, oddanie punktów w ataku. Strasznie #!$%@? match-up dla Twoich wysokich, tam zagmatwałeś w obronie, bo początkowo zrozumiałem to tak, że Russell ma odpuścić krycie Sheeda i pomóc Dirkowi przy Birdzie. Moncrief nie przyjdzie na Sheeda, tylko zostanie przy Hillu. Skuteczniejsza byłaby tu
@kosteq64: Napisałem to na końcu, moim zdaniem Dirk na Sheedzie i Russell na Birdzie to przepiękne samobójstwo. Jak Ty chcesz ich bronić? Bill 7 metrów od kosza, wolniejszy na nogach, a tak słaby obrońca jak Dirk na świetnym w post Sheedzie. #!$%@?łeś po całości, moim zdaniem ten switch to najgorsze co możesz zrobić w całym matchupie ze mną
@ktostujestdieselem: Po pracy, to odniosę się

Ja tam trafiłem z opisem (jego s5 jest taka, jaką zakładałem), ale fakt, opis @kosteq64 jest bardzo huraoptymistyczny, bo zakłada że gram wysoko, czyli pod niego. Nie ma takiej opcji żebym z drużyną Russella grał wysoko, zupełnie mi to niepotrzebne. 3/4 tego planu zakłada inne matchupy przez co... kurde, o kant dupy to jest :P

Btw, wspominałem już że biorę takich, a nie innych wysokich,