Wpis z mikrobloga

Mirki przymierzam się do zrobienia kalkulatora punktów do #scrabble z wbudowanym sprawdzaniem czy słowo jest w bazie. Potrzebuję tylko odpowiedz na 3 podstawowe pytania żebym mógł zadecydować, którą platformę na początku ruszyć.

Ankieta jest dostępna http://www.scribbler.pl/. Z góry dziękuję za jej wypełnienie.

  • 12
  • Odpowiedz
@Qracz3k: zrobione. Ostatnio tak sobie myślałem o jakiejś scrablowej aplikacji na wzór gry na dwie plansze. Nie wiem czy kojarzysz, chodzi o to że gracze dostają te same litery i muszą ułożyć najlepiej punktowane słowo, każdy zapisuje sobie tyle punktów ile zdobył a na planszy zostaje słowo najlepsze. Nie wiem czy coś takiego istnieje, takie scrabble z wyeliminowanym czynnikiem szczęścia.
  • Odpowiedz
@Qracz3k:

3. Wolisz darmową aplikację z reklamami czy płatną ~5 zł bez reklam?*

To w dużej mierze zależy od tego jakie byłyby reklamy.
  • Odpowiedz
@vind: wstępnie myślałem o pasku na górze lub dole ekranu. To nie ma być źródło dochodu, a jedynie jakiś zwrot za kawałek włożonej pracy
  • Odpowiedz
@Qracz3k: Najlepiej oczywiście dwie wersje, mi jak się aplikacja podoba i z niej korzystam to zazwyczaj kupuję płatną wersję ale w ciemno raczej nic nie biorę. Tak więc to "którą wersję wolę" zależy głównie od aplikacji. Pasek z reklamą jest spoko (szczególnie w porównaniu do 30+ sekundowych filmików których nie można przewinąć :P)
  • Odpowiedz