Wpis z mikrobloga

Dziś o postanowieniach noworocznych i planowaniu zmian w życiu.

Bo niezależnie od tego co sobie postanowisz, wiedz jedno - prawdopodobnie Ci się nie uda. I domyślam się, że twoje postanowienie jest fajne... ale wszystko jest fajne na etapie planowania, a jak przychodzi włożyć trochę wysiłku - wymiękasz... i tak z roku na rok.

Nie miej sobie tego za złe, bo w końcu czego można oczekiwać od ludzi, którzy do zmian potrzebują określonej kartki w kalendarzu?

Noelle Hancock udało się zmienić życie z dnia na dzień.

Jak?

http://blog.mkobus.com/2016/01/postanowienia-noworoczne-daruj-sobie-historia-noelle-hancock/

#heheszki #sylwesterzwykopem #swieta #cebuladeals #ksiazki #motywacja #lifehack #kobiety #poradnik
MKOBUS - Dziś o postanowieniach noworocznych i planowaniu zmian w życiu.

Bo niezal...

źródło: comment_FNyZYGmgKot2RYG3GdSxrp5C2fTNRO3V.jpg

Pobierz
  • 14
@MKOBUS: no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest cebuladeals .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od