Wpis z mikrobloga

@Aztek2201:
@teren: trudno odmowic Raczkowskiemu imteligencji i polotu. Jest #!$%@? dobry w swoim fachu. Tak jak Tokarczuk na przyklad. Albo Urban. I choc ideologicznie ci ludzie sa mi odlegli, a Urban mnie nawet obrzydza, to ich szanuje za umiejetnosci. Taki ze mnie prawak.
  • Odpowiedz
@teren: Boli dupcia z powodu tego, że ktoś korzysta z wolności wyznania, którą tak gloryfikujesz, lewaczku? Potwierdzasz tylko teorię, że obyczajowa lewica nie toleruje odmienności i tego jak pięknie 0,1% różni się od 99,9%, lecz wychwala pod niebiosa (ups...) ten znikomy ułamek procenta, plując jadem na rzekomo opresyjną większość (vide już niemal przysłowiowa czarna, transgenderowa lesbijka).

  • Odpowiedz
Boli dupcia z powodu tego, że ktoś korzysta z wolności wyznania, którą tak gloryfikujesz, lewaczku? Potwierdzasz tylko teorię, że obyczajowa lewica nie toleruje odmienności i tego jak pięknie 0,1% różni się od 99,9%, lecz wychwala pod niebiosa (ups...) ten znikomy ułamek procenta, plując jadem na rzekomo opresyjną większość (vide już niemal przysłowiowa czarna, transgenderowa lesbijka).


@StandWithRand: boli dupcia prawiczku, że ktoś uwierzył w wasze poglądy że tolerancja jest be? ( ͡
  • Odpowiedz