Wpis z mikrobloga

Czołem. Poszukujemy osoby, bądź grupy osób która podejmie się wykonania dla nas sklepu internetowego, utrzymanego w tematyce countryball. Zależy nam na tym, aby sklep był:
- responsywny
- łatwy do rozbudowy
- z systemem cms
- dwujęzyczny (tłumaczyć nie trzeba, ale na etapie projektowania uprzedzam, że będzie to potrzebne)
- szybki
- stworzony w zgodzie z metodami projektowania zorientowanego na użytkownika (user experience)

Może być oparty na szablonie, jeśli dostosujesz/dostosujecie go pod nasze wymagania. Terminy nas nie gonią, niemniej dobrze byłoby gdyby zakończyć projekt do końca stycznia. Jeśli jest ktoś chętny albo znacie kogoś takiego, zapraszamy do kontaktu na pw. Projekt oczywiście do wykonania odpłatnie lub jeśli ktoś woli w zamian za zestaw naszych countryballi :-) (ew. cześć tak, część tak).

#webdev #joomla #informatyka #webmastering #wordpress #programowanie #responsivedesign #praca
Dakkar - Czołem. Poszukujemy osoby, bądź grupy osób która podejmie się wykonania dla ...

źródło: comment_1C7oafYiN3qW5aD2lXDVa3XvT6BKslVS.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
Uprzedzając dalsze pytania o budżet: Nie jesteśmy specjalistami w temacie, więc po obgadaniu tego czego potrzebujemy dokładnie (nie wiem jakie informacje są istotne, z punktu widzenia projektanta), oczekujemy wyceny. Bardziej niż na cenie zależy nam na jakości wykonania i obsłudze, więc jeśli obecnie nie będzie nas stać na realizacje projektu w takim zamyślę jaki chcemy, zgromadzimy odpowiednie środki i zrealizujemy go później. Tak jak pisałem, terminy nas nie gonią.
  • Odpowiedz