Wpis z mikrobloga

W czym jeździcie na moto ? Chwalcie się tutaj waszymi kurtkami/ kaskami/ rękawicami itp. Co polecacie/ a czego nie ? Na Czym można oszczędzić, na czym nie itp. Kupiłem wreszcie motocykl i powoli zabieram się za skompletowanie ubioru i nie bardzo wiem jak temat ugryźć. Chciałbym bezpieczny kask (ile należy wydać na kask ?), jakaś fajną tekstylną kurtkę z ochraniaczami (a najchętniej to jeszcze żółwia, czy jakiś podobny ochraniacz) i jakieś fajne jeansy motocyklowe.

#motocykle
  • 25
@matde: jeansy to polecam, ale tylko na miasto. W trasie nie są już takie praktyczne. Ja mam praktycznie wszystko RebelHorna. Dwie kurtki tekstylki - jedna dłuższa na jesień/wiosnę, druga krótka na lato z panelami meshowymi (HiFlow2). Spodnie tekstylki letnie (HiFlow2) i jeansy na dojazdy do pracy. Buty wysokie do turystyki i krótkie do pracy. Rękawice letnie z panelami meshowymi i jesienne z pełnej skóry. Ja mam kask za 520 zeta -
@papiez_: Wiesz, nie mam dużego porównania bo jeździłem na poczatku bez kurtki potem mialem tekstylna rst a teraz mam r14. Powiem że nic mnie nie denerwuję, wygląda bardzo ładnie nie ma zadnych śladów użytkowania. W lecie spoko w zimie tez jak założę termo koszulkę. Nie ma pidpinki ale jak na lato to spoko skóra.