Wpis z mikrobloga

Czołem Mirkówny i Mircy,
Wołam #browin ten wpis jest odpowiedzią na ich rozdajo z tego postu.
W którym to wygrałem termometr. Obiecałem, że przetestuje otrzymany sprzęt więc zabieram się do zdania relacji. Testowa warka to 21l AIPA (Mosaic, Enigma, Galaxy) Termometr w testach bojowych wypadł więcej niż zadawalająco. Mocowanie było stabilne a sonda podczas mieszania nie przeszkadzała w nadmiernym stopniu. Nie chciał się natomiast trzymać w mniejszych garnkach. Do zacierania i gotowania używam gara 36 litrowego, natomiast do wysładzania 10l z Ikeja. Nie było to jednak kłopotliwe chociażby w najmniejszym stopniu ponieważ wody nie trzeba mieszać podczas podgrzewania. Nie powinna się przypalić( ͡° ʖ̯ ͡°). Poniżej wklejam kilka zdjęć dla wyrobienia sobie opinii na temat przydatności w własnych warunkach.

Jeszcze raz dziękuje Browin za prezent. Do termometru dostałem również gadżety których zdjęciami się nie podzielę ponieważ nie dam rady już dziś wyjść z piwnicy. Jeżeli piwo będzie zdatne do wypicia podeślę butelkę do testów. Chmiluf było wincyj niż u doctorbrew więc, jak dodam jeszcze 10 gramów Marynki na cichą powinno być super.


Polecam motzno
  • 10