Wpis z mikrobloga

Tak się zastanawiam. Bo się mówi, że Gothic 3 się zacina na każdym komputerze. Popatrzyłam sobie na wymagania. No to system operacyjny mam Windows 7, 3 GB RAM, karta graficzna też ok. Więc może to być albo wina procesora (minimalne to Intel Pentium 4 2 GHz, ja mam Intel Core 2 Duo 2,4 GHz), albo faktycznie z tą grą jest coś nie tak. Grał ktoś w Gothica na nie wiem, i7 na przykład, czy i3 z czwartej generacji (o ile się nie mylę, 4.generacja i3 jest nawet lepsza niż i5)?
#gothic #specyfikacja #komputery
  • 26
  • Odpowiedz
@ostrzyjnoz: Grałem chwilę na i7 950 i gtx670, ale w sumie przez pół godziny, bo chciałem sprawdzić jak chodzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Było ok z tego, co pamiętam.

Masz ten nieoficjalny wielki patch?

A przechodziłem go właśnie na tym c2d i chyba gtx8800 i też było ok, chociaż nie grałem na maksymalnych.
  • Odpowiedz
  • 0
@mojemacki: No ja w sumie spełniam rekomendowane, tylko ten procesor nie wiem, ale strzelam, że Intel pentium 4 jest lepszy od intel core 2 duo. Co nie zmienia faktu, że częstotliwość mam lepszą. xD (na rek. jest już 3 GHz)
  • Odpowiedz
  • 1
@Skelly: Ale po co mi podajesz stronę, skoro patch waży pewnie więcej niż mam pakietu internetowego na miesiąc? xD
Tydzień temu chciałam ściągnąć patch 1.01 do Wiedźmina 3. Nie sprawdziłam, ile waży... Ale na szczęście bo jednym procencie anulowałam. :)
  • Odpowiedz
@ostrzyjnoz: Ja mam ten problem, że jak chcę przechodzić gothici po kolei to kończy się tym, że kończę 1 i 2 kilka razy róznymi obozami i potem mi się już nie chce męczyć 3. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Skelly: Ja na razie jestem w tej no, lepszej grafice. Kiedyś grałam w Skyrima i włączyłam Morrowinda. No ze dwa zadania zrobiłam i wyłączyłam, bo nie mogłam się przyzwyczaić do tego dziwnego wyglądu. Ale jak mnie najdzie, to będę grać. 1 i 2 też przeszłam na wszystkie sposoby. W trójkę też grałam na wszystkie sposoby. Tylko w Arcanię grałam raz.
@mojemacki: Nic nie ma. Zamówiłam Aero, ale mój
  • Odpowiedz
Tylko w Arcanię grałam raz.


@ostrzyjnoz: Ja też. Przez 20 minut. Zdzierżyłem to guano, do tej pierwszej walki chyba z Diego, gdzie jedyne, co robiłem to rollowałem na boki. xD

Zobacz sobie Risen. 3/4 gry to praktycznie Gothic, potem robi się trochę nudno, jak trzeba biegać w tę i z powrotem po wyczyszczonej mapie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Skelly: W ogóle 2 jakaś taka właśnie inna niż 1.xD
No tak, na pewno będę teraz pobierać Community Patch. Wiesz może, czy do Zmierzchu bogów trzeba podstawkę? Bo bym odinstalowała Gothica 3 i zainstalowała co innego (takie minusy dysków o małej pojemności), a Zmierzch bogów poczekalby, aż będę miała internet i pobiorę patch.
  • Odpowiedz
@ostrzyjnoz: Nie mam pojęcia. Nawet tego nie przeszedłem, bo to jakaś firma z Indii robiła ten dodatek i w ogóle kaszana była. xD
Ale na wiki napisali, że to samodzielny dodatek.
  • Odpowiedz