Wpis z mikrobloga

appylan v dziki17
Piłka jest tylko jedna więc skład dzikiego raczej nie ma sensu w konfrontacji z KAJ

Empator v efeeem
Ulepszone Miami powinno sobie dac rade, szczególnie, że u efeeem widzę jedyne przewagi pod koszem(a i to nieznaczne)

bc04 v Vojtazzz
Generalnie, gdyby nie opis Vojtazzza to skłaniałbym się ku remisowi, ale sensowny opis przy braku opisu konkurenta nieznacznie mnie przekonał do niewielkiej przewagi V

mrpiernik v skullpain
Przewaga piernika pod koszem powinna byc decydująca, na obwodzie skłaniałbym się ku skullowi, ale jednak bardziej mnie przekonuje skład piernika z mocnym Malonem pod koszem.

jnk21 v ktostujestdieselem
Nie widzę pod koszem sensownej odpowiedzi na Wilta. Mutombo to za mało a ofensywnie jednak do najlepszych centrów nigdy nie należał. W składzie jnk podoba mi się możliwosc grania picków z Amare, które generalnie mogą dac świetne wyniki(niczym Utah i Suns), ale obwód jednak lepszy u Diesla

gogal v zojmers
Uwielbiam parę Ewing-Duncan a tutaj nie widzę szans by Yao był w stanie coś więcej zrobic. Na obwodzie za to świetny Erving i sam Kobe to będzie za mało

miki4ever v parooow - Remis
paroow ma odpowiedz na Shaqa i Malone'a choc oczywiście nie ograniczy ich wystarczajaco. Za to obwód ma mocniejszy. Remis wydaję się najsprawiedliwiejszy.

#fantasydraft