Wpis z mikrobloga

@ibeafraidi: SM zrobi to za darmo, ale nie wiadomo czy przyjadą, bo mają ważne rzeczy do roboty ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jeśli nie - tak jak zostało wspomniane wyżej, taksiarze wezmą 15 zł i pomogą odpalić.
  • Odpowiedz
@Tytanowy: Ustawa z dnia 20 czerwca 1997 r. - Prawo o ruchu drogowym. Art. 60. 2. Zabrania się kierującemu:

1) oddalania się od pojazdu, gdy silnik jest w ruchu;

3) pozostawiania pracującego silnika podczas postoju na obszarze zabudowanym; nie dotyczy to pojazdu wykonującego czynności na drodze;
  • Odpowiedz
@Januszpol: Dzięki wielkie, bo szczerze powiedziawszy o pkt. 3 nie wiedziałem i zawsze myślałem, że mandaty wystawiane są za oddalanie się od pojazdu.

Namieszałeś z tym wołaniem w wątku o cytowaniu tak, że już zwątpiłem sam w siebie i w to co robię.
  • Odpowiedz
#!$%@? xD jak mi kiedyś padł akumulator i nie mogłem ruszyć auta to rozejrzałem się po okolicy, podszedłem do pierwszego człowieka w samochodzie jakiego zobaczyłem, zapukałem w szybę, powiedziałem jaka jest sprawa i 10 minut później byłem już w drodze do domu. No ale można też szukać pomocy na mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Szlaufman: Szkoda, że nie stówę. Cenią się. Ja raczej wolałbym zapylać zbiorkomem, niż im dać zarobić.
Z resztą złotówa złotówie nierówny i widziałem kiedyś w swoim mieście jednego, który ostro się męczył z odpaleniem Corsy. Były nawet iskry :D
  • Odpowiedz