Wpis z mikrobloga

@Quattroporte93: Mama dzwoniła do mnie i do taty ale że nie mogliśmy przyjechać to zapytała się złotówkarza... Oszukał ją ewidentnie Z ciekawości sprawdziłem na stronie i wychodzi odpalenie 20 ziko http://taxi19191rzeszow.pl/cennik

Na przyszłość powiedziałem że jc to żeby zostawiła zwyczajnie samochód i przyjechała autobusem... Teraz nie przejdzie bo w Rzeszowie wracają płatne strefy parkowania...
  • Odpowiedz
@-PPP-: A mi kiedyś automatyczny włącznik/wyłącznik świateł nie zadziałał (czyt. przekaźnik został włączony, nie zauważyłem, bo słońce świeciło), po czym stałem godzinę z kablami rozruchowymi w rękach, bo wszyscy kierowcy na parkingu twierdzili, że "mają słaby akumulator i nie mogą".
  • Odpowiedz
@karol-piotrowski: raz mi się takie coś zdarzyło w starym złomku później kupiłem akumulator
wystarczy powiedzieć że to idzie z alternatora nie z ich aku podczas włączonego silnika pomógł jakiś janusz który nie dokońca mi wierzył
  • Odpowiedz
@Lysyn: U mnie skończyło się po tej historii na wywaleniu tego układu, który zakładał 14 lat temu jakiś Janusz elektryki samochodowej, odpaliłbym z tego aku, gdyby nie to, że autor modyfikacji postanowił ominąć bezpieczniki od świateł, a zanim wpadłem na pomysł po prostu wyciągnięcia żarówek, to nie bardzo już chciał kręcić rozrusznikiem. Okazało się, że gość tak to połączył, że żeby odłączyć światła należało wyłączyć alarm, co blokowało zapłon.
  • Odpowiedz