Wpis z mikrobloga

appylan v dziki17

Nie ma po co chyba tłumaczyć, nie mam pojęcia jak chce grać dziki.

Empator v efeeem

Ciekawy pojedynek. Dwaj mega twardzi PF ( ͡° ͜ʖ ͡°), pod koszem cholernie ciężko Mikana oceniać więc po prostu ten matchup odpuszczę, Wade + Lebron są zwyczajnie lepszą koszykarsko parą niż Barry i Allen. Pojedynek na PG mega ciekawy, Curry bestia ofensywna, ale Payton z kolei jest mega obrońcą więc tutaj mogły by dziać się ciekawe rzeczy. Mimo wszystko stawiam na Empatora, w tym pojedynku Lebron powinien zdominować rywalizację.

bc04 v Vojtazzz

Wiecie, że Bird jest jednym z 5 najlepszych graczy w historii? Wiecie co w nim jest dobrego? Że on nigdy nie polegał na szybkości, sile , ale technice i niesamowitym umiejętnościom. Dla mnie Bird, jest jednym graczem który wpasowałby się w każdy system ofensywny. Jestem świeżo po książce "Larry vs Magic" i wiecie co powiedział Magic? Za każdym razem kiedy jakiś rookie przychodził do ligi, lekceważył Bird'a bo nie wierzył, że nieatletyczny biały koleś stanowi aż takie zagrożenie. Po spotkaniu z Celtics, natychmiast zmieniali zdanie. Z drugiej strony kolega ma właśnie Magica, który również jest w 5 najlepszych. Więc trzeba się skupić na reszcie. Reggie zrobi w tym pojedynku różnice, ograniczy Drexlera i będzie stanowił różnice w ataku.

mrpiernik v skullpain

O ile ja w swoim składzie w poprzedniej rundzie miałem odpowiedź na duet pod koszem, to skullpain będzie tam zjedzony. Również nie widzę stopera na Pierce'a. Jedynym graczem który może pociągnąć team skullpaina może być Robertson, ale on sam za wiele nie podziała.

kosteq64 v Sim0n97

Nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie, że Russell wcale nie ograniczy Hakeema tak bardzo jak myślimy. Z kolei Dirk nie ma na siebie odpowiedzi, może zdominować mecz na dystansie. Durant/Hill będzie mega ciekawym pojedynkiem, w którym postawie na Duranta. Obwód to przewaga Kostqa i wydaje mi się, że współpraca Dirk - CP3 może być tutaj kluczowa.

miki4ever v parooow ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

jnk21 v ktostujestdieselem

Też nie ma co się rozpisywać. Jakiej by taktyki jnk nie ustawił w pojedynkach gdzie ograniczony będzie Stockton oraz Amare, tam nie będzie miał szans. Dorzucając Wilta pod koszem to nie może wyjść dobrze dla jnk.

gogal v zojmers

Ciekawy baaardzo pojedynek. Frazier i Cousy to wyrównana para, nie potrafię powiedzieć kto ma przewagę na tej pozycji. Kobe i Cooper, mega obrońca na mega ofensywnego gracza, mimo szacunku i uznania dla Coopera, Kobe powinien dać sobie radę, tym bardziej, że Cooper nie będzie zagrożeniem w ataku. King to rzeczywiście mocno niedoceniany grajek, lecz Dr.J jest legendą, graczem który był inspiracją dla Magica, Lebrona i Shaqa, coś w tym musi być. No i teraz moim zdaniem dominacja na pozycji PF. Duncan po prostu zawsze zrobi to, o co go poprosisz. Jest najlepszym PF'em w historii, który chyba jako jedyny w historii dominował przeciwników w tak spokojny i "bez fajerwerkowy" sposób. Ewing i Ming to też ciekawy pojedynek, obaj średnio defensywni, po prostu wyrównany pojedynek, ale Duncan i Erving, przy pomocy Coopera w obronie powinni zrobić różnicę.

#fantasydraft
  • 2
@parooow: Jak to jak :p Nash podaje do Jordana i ten rzuca,jak nie trafia to albo Davis albo Howard zbierają i podawaja do Nasha a ten znowu do Jordana :D Melo tam jest for fun.