Wpis z mikrobloga

Z okazji Sylwestra i pod wpływem krążących we mnie procentów, a także z nadzieją na fantastyczny rok 2016 organizuję swoje pierwsze #rozdajo!

Jakiś czas temu, w stanie, który pobłogosławiłby p. Kwaśniewski, złożyłem zamówienie na kilka płyt LUCa. I tak jeden z albumów zamówiłem... dwa razy. I jeden z nich postanowiłem komuś z Was oddać :).

Chodzi konkretnie o Planet LUC - Kosmostumostów, na której znajdziecie m.in. ten świetny numer:

Przesyłka na mój koszt.
Wysyłam tylko na terytorium Polski.
Zielonki biorą udział, ale tylko te zarejestrowane do momentu dodania tego wpisu.
Losowanie za pomocą mirkorandom, czy jak to tam się nazywa - będzie, jak wytrzeźwieję, czyli nie wiem kiedy. Nie wcześniej, niż w sobotnie popołudnie, ale nie wykluczam, że i w niedzielę. Umówmy się, że najwcześniej w sobotę o 15:00, ale plusujcie, dopóki nie podam wyników :)

#muzyka #hiphop #luc
Glober - Z okazji Sylwestra i pod wpływem krążących we mnie procentów, a także z nadz...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Glober: oo kurde LUC to jest klasa :)) byłem na koncercie gdzie grał całe Kosmostumostów we Wrocławiu. mega człowiek j----o mu się wszystko a koncert sztosik
  • Odpowiedz