Wpis z mikrobloga

Nie chcę oceniać w tym wpisie czy akcja była śmieszna, słuszna itp. Chcę poruszyć inny temat.....
Nie oglądałem wczoraj szkła ale na superstacji rak był po za wszelaką skalą. Często na wykopie czyta się pierdoły wygłaszane przez ludzi o chorych poglądach ale wtedy jest duża szansa, że to baity.
Wczoraj na superstacji Ci ludzie,spoza naszej akcji, którzy się tam dodzwonili byli tak żałośni, że prawie się popłakałem. Jak sobie pomyślę, że takich ludzi jest więcej to chyba będę musiał być stałym rozmówcą w tagu #depresja W dodatku to ich poczucie, że oni to się znają.... ( ) Zmanipulowane ameby.....

#oswiadczenie #telestonoga #rakcontent #bekazpodludzi
  • 1
  • Odpowiedz
@KolegaPatryk: A widziałeś szkło kontaktowe w TVN? Tam też próbowaliśmy ale się nie dodzwoniliśmy, za to dodzwoniło się mnóstwo ameb intelektualnych którym jeszcze wtórowali prowadzący. Natężenie raka przekroczyło wszelkie granice dobrego smaku. A w superstacji przynajmniej dodzwaniali się ludzie o różnych poglądach, a dziennikarz starał się być w jakimś tam stopniu obiektywny i czasami polemizował z widzami.
Ogółem Superstacja > TVN, nawet jeśli do obu dodzwaniają się tak samo durni ludzie
  • Odpowiedz