Wpis z mikrobloga

@MotywujacyAkumulatorNatchnienia: swetru to człowiek sorosa, poza tym jest za przyjęciem imigrantów islamskich (ciapaków/arabów/czarnuchów, etc) czyli nachodźców nazywanych dla zmylenia przeciwnika uchodźcami. Podobno też jest za wolnym rynkiem i powołuje się na friedmana, który uważał banki za instytujce komunistyczne, a swetru reprezentuje banki i chce dla nich, jak najwięcej przywilejów...
  • Odpowiedz
@Rissiel: Nie obrażaj mnie proszę. Pamiętam doskonale z jakimi hasłami szła platforma do sejmu w 2005, a potem dwa lata później. I pamiętam też Tuska za czasów Unii Wolności oraz jego poglądy gdy jeszcze należał do KLD.

Ale dla mnie Petru może przejąć władzę i nie wywiązać się z tych obietnic, a ja i tak jestem gotów podjąć takie ryzyko, bo i tak to będzie lepsze niż ten cyrk który mamy
  • Odpowiedz
@Arizonian: Gdzie dokładnie Petru reprezentuje interesy banków? Bo słusznie twierdzi że podatek bankowy w takiej formie jaką prezentuje rząd nie ma sensu?

Gość jest związany z ekonomią, więc normalne że obraca się w takim a nie innym środowisku, ale to nie znaczy że należy mu z góry przyszywać łatkę "bankstera", bo jak dotąd swoimi działaniami w sejmie sobie nie zasłużył.
  • Odpowiedz
i naściągać nam nie wiadomo ile uchodźców


@ediz4: :D
Petru ma raczej zdroworozsądkowe podejście - do Polski przyjadą tacy, którym pomoc będzie potrzebna naprawdę a nie imigranci ekonomiczni. Do tego symboliczna solidarność z ue może być po prostu kartą przetargową na przyszłośc.
Przedawkowałeś chyba propagandę wiplera z kampanii. Przeczytaj jeden z jego ostatnich wpisów, gdzie mocno masakruje swoją populistyczną kampanię dla sebków - straszenie szariatem i gwałtami na chrześcijankach.
  • Odpowiedz
@merciless85: > przywrócenia kary śmierci czy liberalizacji prawa do posiadania broni?
xD prziecież to petru i reszta jego ludzi (wielu z nich niepolskie nazwiska) to typowe lewactwo, które brzydzi się broni palnej, a kare śmierci za mordestwa z premedytacją/zdrade stanu etc, uważa za zbyt surową
  • Odpowiedz
@merciless85: Nie napisałem że Petru = Korwin. Co więcej gdyby tak było to bym się o nim pozytywnie nie wypowiadał bo uważam że Korwin to utopijny idealista i teoretyk, a brak mu pragmatyzmu, w dodatku to konserwa w kwestiach społecznych.

Napisałem tylko że biorąc to wystąpienie Petru, można by tam wstawić twarz i głos Korwina, i wszystko by się zgadzało (Oczywiście pomijając jąkanie, brak anegdotek w środku przekazu, nawiązań do Margaret
  • Odpowiedz
@nie_jem_grzybow: > ! Petru ma raczej zdroworozsądkowe podejście - do Polski przyjadą tacy, którym pomoc będzie potrzebna naprawdę a nie imigranci ekonomiczni.
hah, żadnym obcym kulturowo, religijnie (islam to religia terrorystyczna) rasowo nie będziemy pomagać i koniec, white europeans only. Przyjmie jedną paczke nygusów islamskich wcisną następnych, jaką kartą przetargową na przyszłość? UE rozpadnie się w ciągu kilku lat.... lewactwo, wysokie podatki i multi-kulti.
  • Odpowiedz
@nie_jem_grzybow: Zdroworozsądkowe powiadasz.

Petru jest za przyjmowaniem uchodźców, ale UE powinna określić, ile może ich bezpiecznie przyjąć...

To jest zdrowy rozsądek? Masz go na przykładzie Niemiec i Szwecji gdzie teraz się płacze że przesadzili. Zgoda na automatyczny rozdział na podstawie kwot jest mega szkodliwa dla Polski.

Przedawkowałeś chyba propagandę wiplera z kampanii. Przeczytaj jeden z jego ostatnich wpisów, gdzie mocno masakruje swoją populistyczną kampanię dla sebków - straszenie szariatem i gwałtami
  • Odpowiedz
@Arizonian: Swoją drogą, jesteś strasznie przeżarty wykopowymi mądrościami nie mającymi pokrycia w rzeczywistości. Zamiast brać "niezależne" media w ciemno, zacznij je analizować.
@merciless85:

Co do Kukiza to chyba nie mamy o czym rozmawiać, bo to chorągiewka i na piedestale zawsze będzie u niego idealistyczna walka o zmiany w konstytucji. Cała reszta to dla niego dodatek.
Nie popieram zaś Wilka z tego samego powodu z którego nie popieram Korwina, idealista liberalizmu
  • Odpowiedz
@Arizonian: Przecież to z kim pracował Swetru to zaleta a nie wada. Ludzie właśnie dlatego na niego głosują. Mają dość pajaców bez żadnego doświadczenia.

I do tego te żenujące przytyki odnośnie bycia uczniem Balcerowicza. Jeżeli sweter w wieku 25> lat brał udział w takich projektach i Leszek go zauważył to znaczy ze Petru był wybitnym studentem. Można go nie lubić ale fakty są takie że gość ma trochę ponad 40 lat
  • Odpowiedz