Wpis z mikrobloga

@Primusek: korzystając z torrenta czy innych protokołów p2p jednocześnie udostępniasz i pobierasz, nie da się (bez kombinowania z patchowaniem programu) tylko pobierać.

Poza tym mi osobiście nie chodzi tylko (ani nawet głównie) o obronę piractwa, ale o obronę prawa do prywatności i zapobieganie nadużyciom. Wg nowej ustawy operator bez nakazu prokuratury musi udostępniać policji i innym służbom informacje o każdorazowym korzystaniu z usług internetowych.

W efekcie - służby mogą sprawdzać,
  • Odpowiedz
@tell_me_more: Wiadomo, ale skasują Ciebie za udostępnianie a nie pobieranie. Pojęcie nielegalnego pobierania można dopasować tylko do ściągania materiałów pedofilskich. Treść obrazka nie ma nic wspólnego z tą ustawą.
  • Odpowiedz
@tell_me_more: Posłuchaj. Jak przeczytałem treść obrazka to zrobiłem wielkie oczy i od razu zacząłem sprawdzać, czy PiS nie zmieniał także tej ustawy. Ta treść wprowadza w błąd, a Ty się dziwisz mojego "czepiania".
Możesz jednocześnie pobierać i uploadować nie korzystając z torrenta czy innych protokołów p2p, więc ten skrót myślowy jest dosyć doraźny.
  • Odpowiedz