Wpis z mikrobloga

Mireczki potrzebuje informacji :>

Mam HTC One M7, telefon troche juz swoje lata ma i kilka razy spadl z mniejszej badz wiekszej wysokosci. Obudowa poturbowana, ale wiekszych szkod nie ma.
Jednak jest kilka problemow wywolanych wstrzasami. Pierwszy to bateria, ktora zbyt dobrze tych upadkow nie zniosla, no i tez czas sie z nia zabawil. Drugi problem to ciezarek od wibracji, padl. Natomiast trzeci to bardzo slaby dzwiek z glosnikow.
Pytanie, czy jest gdzies w Katowicach lub Tychac jakis serwis, ktory by wymienil w nim baterie, ogarnal wibracje i glosniki?

W ogole jest sens to naprawiac? Z tego co wiem bryla One jest na tyle zryta, ze ciezko go pozniej dobrze poskladac, nawet ponoc od Regenerisa nie wracaja tak jak powinny. No i czy koszt nie bedzie za duzy? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#telefony #htc #naprawatelefonu #htcone #katowice #tychy
  • 9
  • Odpowiedz
#regenersis kiedyś tam posłałem HTC i drugi raz tego nie zrobie a jeszcze jak masz za to płacić.... Weź sobie abo z telefonem a tego sprzedaj "leżał w szafie, nie mam jak sprawdzić, sprzedaje jak jest"
  • Odpowiedz
@reaktiv: @Oberiba: Ja z kolei z regenersis dostalem w jednym kawalku bez uszczerbku. Tego samego dnia, którego go otrzymali odesłali, całość trwała jakiś tydzień. Chociaż fakt, za 200-300zł to lepiej dopłacić stówkę i kupić np. jakiegoś Moto G 2014 lub coś w tej półce cenowej. Masz pewność i zero ryzyka.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Oberiba: Kiedys oddalem na gwarancje HTC DHD i generalnie nie bylem zadowolony z rezultatu. Brat 4-5 razy oddawal HTC One S i nie uporali sie z awariami.

@eXe1987:
@PortowySzczur:

Generalnie jedynie slaba bateria mi przeszkadza, teraz pojawiaja sie cyrki, ze mam 11%, nagle spada do 5% i sie wylacza :|
Mysle, ze za 400zl nie kupie nic lepszego, a abonament mam jeszcze na rok, z czego
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@PortowySzczur: Hmm, a na jak dlugo jest gwarancja? 2 lata, czy mniej? Bo w sumie to jak dwa lata, to dopiero w styczniu minie mi gwarancja, a bateria faktycznie sie przegrzewa, czasem to az ciepla cala obudowa :d

Zapewne patrzac na moja obudowe nie wymienia mi wibracji i nie zrobia glosnikow, bo uznaja za szkode mechamiczna, ale baterie powinni wymienic :>
  • Odpowiedz
@reaktiv: no mikrofon i baterie próbuj, opisz wszystko na dodatkowej kartce, załącz paragon i wysyłaj bez żadnej dyskusji z nimi, najwyżej oddzwonia lub na maila podanego w zgłoszeniu wycenią usługę i podejmiesz decyzję czy warto. Na ich stronie jest też formularz do wydrukowania.
  • Odpowiedz