Wpis z mikrobloga

Mircy mam trochę kapuchy uzbierane i potrzebuję jakiegoś TD'ka na misje. Dopiero co wyexpiłem T-28 prot. i Tortoise'a.
Którego z nich bardziej polecacie? nie stać mnie na oba więc póki co jeden tylko w grę wchodzi, chyba że znacie lepszą alternatywę?
#wot
  • 23
  • Odpowiedz
@Lisek_Chrystusek: Jednakże długi reload T30 jest rekompensowany jest całkiem niezłym #!$%@?ęciem działa- o ile wejdzie.

@swecy_mje_plendzo: Do misji warto rozwijać linię rhm (potocznie borsuki). Może i papier pancerz, ale obrotowa wieża pozwala na ostrzał każdego przeciwnika w zasięgu widzenia. No i w przypadku gdy lighty i medy objeżdżają, to przy odrobinie szczęścia jesteś w stanie cało wyjść z opresji, czego nie można powiedzieć o czołgach z działem wycelowanym
  • Odpowiedz
@swecy_mje_plendzo: grałem chwilę z bratem który nim jeździł i strasznie się #!$%@?ł, niby trudny do przebicia ale żadko zdąży gdzieś dojechać, i podobno działo strasznie sieje, nie mówiąc już o arcie...
  • Odpowiedz
@swecy_mje_plendzo: Zrobiłem wszystkie misje na Stuga Hellcatem i końcowe T28 Prot.
Da się ale po co? Gra się jak artą - obierasz miejsce i klikasz. Bo dojechać na czas nigdzie się nie da.

Daje radę jedynie przy obronie bazy z przeważającą siłą bo jest dość twardy jak na TD. Mimo to arta zdejmuje go na strzała lub dwa, a uciec jej się nie da bo jest za wolny i za
  • Odpowiedz