Wpis z mikrobloga

@E38_740D: Jak wyłączyć reklamy w uTorrent?

Nie musimy niczego doinstalowywać do blokowania reklam. uTorrent oferuje opcje ich wyłączenia, ale jest ona ukryta w zaawansowanych ustawieniach pod różnymi nazwami.

Aby wyłączyć reklamy, należy otworzyć program uTorrent, a następnie udać się do "Opcje > Ustawienia". W nowym oknie ustawień przechodzimy do zakładki "Zaawansowane", która znajduje się w pasku bocznym, na samym dole.

Z prawej strony wyświetlą się zaawansowane opcje pod oryginalnymi nazwami wpisów za nie odpowiedzialnych. Za pomocą pola "Filtr" możemy wyszukiwać wpisów o konkretnych nazwach, a następnie przełączyć ich wartość na true (włączone) lub false (wyłączone).

W celu wyłączenia reklam, należy wyszukać poniższych wpisów, a następnie zmienić ich wartość na false:

offers.sponsoredtorrentofferenabled
offers.content
offerautoexec
offers.left
railofferenabled
bt.enablepulse
gui.show
plusupsell
gui.show
notorrents_node
Powyższe wpisy mogą mieć nieco zmienioną nazwę w zależności od wersji programu uTorrent. Możemy wtedy w polu filtr wpisać tylko część nazwy, aby ułatwić sobie ich wyszukanie na liście.

Gdy znajdziemy dany wpis, to wystarczy zaznaczyć go na liście, a następnie pod spodem przełączyć pole "Wartość" z "Tak" na "Nie". Zmieni to wartość na false i wyłączy daną opcję, a co za tym idzie reklamy zostaną usunięte z uTorrenta.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
#utorrent #bittorrent #torrent #torrenty #thepiratebay #programy #piratujo #komputery #internet #sieci #zadarmo
  • 7
@kartezjusz6644: Ale od klienta nie ma co zbyt wiele wymagać. To ma chodzić w tle i pobierać pliki. Tyle, że reklamy + wpadka z koparką bitcoinów + brak wsparcia(bo większość i tak siedzi na jakiejś przestarzałej wersji 2.cośtam) oznacza po prostu, że jesteście użytkownikami gorszego softu.

Pobieranie sekwencyjne już jest naprawione? Bo jak ja korzystałem z utorrenta to była wyłączona nie wiadomo czemu.

Już nie mówię, że interfejs qBittorrenta jest zwyczajnie
reklamy


@Wiedmolol: Można wyłączyć.

wpadka z koparką


Niestety, ale trzeba patrzeć w co się klika przy instalacji. I to nie tylko w przypadku µTorrenta.

brak wsparcia


Aktualna wersja here.

użytkownikami gorszego softu.


Aha.

interfejs


Przyzwyczaiłem się do µTorrenta.

Pobieranie sekwencyjne już jest naprawione


Nie wiem, nie korzystam.
Przyzwyczaiłem się do µTorrenta.


@kartezjusz6644: No nie dziwię się skoro z niczego innego nie korzystałeś i jesteś nieświadomy tego, że można to wszystko zrobić lepiej. Ja swoją opinię wyrażam po przetestowaniu kilku klientów w tym uTorrenta, Deluge, Transmission, qBittorrenta itp.

I jak nie widzisz różnicy między softem, w którego dev ładuje reklamy i po kryjomu dowala koparkę, a softem w których tych rzeczy nie ma to pozdro600.
@Wiedmolol: Gdybm miał zastrzeżenia do funkcjonalności, to poszukałbym alternatyw. Ale dla mnie klient torrent powinien być w miarę czytelny, ściągać torrenty i... tyle. Reklamy można wyłączyć, koparki nigdy nie miałem, więc czemu mam zmieniać przyzwyczajenia? Bo będę mógł z innym programem coś zrobić, czego i tak nie potrzebuję?

Nie wiem, co to znaczy pozdro600, ale to pewnie jakiś slang qBittorrentowców.