Wpis z mikrobloga

#budujedrona #drony

Jaka mirki polecacie ladowarke do lipo?

redox alpha v2
redox beta
GPX GREENBOX EXTREME
te wyzej maja kalibracje (przy uzyciu dec. i start)? bo gdzies czytalem ze aplha nie ma, ale to moze w wersji pierwszej, ktos ma?

czy od razu lepiej dac wiecej do orginalnego

skyrc imaxa b6 - zywkla czy mini?

mam lekki bol dupy, bo drona robilem po kosztach, czesci, radio plus bateria dalem 500zl a b6 mini sama kostuje 170zl czyli 1/3 calej reszty :( ale kij jak warto to wydam tyle (fejkowa kosztowala 60zl ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

moja fejkowa b6 z ali oficjalnie padla
probowalem odratowac, zbudowalem lipo 6 celowa ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale nic nie dalo, kalibracja (z uzyciem stop start) link do metody na blogu w ogole na mojej fejkowej nie dziala
pokazuje wartosci rzedu 3,4 3,5v a w rzeczywistosci cele maja po 4,19 4,2V i oprocz tego nic nie moge na niej zrobic bo od razu pojawia sie discharge pakietu 6 celowego, przyciski w ogole nie reaguja
  • 4
@szczebrzeszynek: Wszystkie 3 pierwsze to jakieś kopie starego SkyRC Imax b6. Nie znam ich.
Mojej fejkowej B6 (za 45zł kupiłem..) nie musiałem kalibrować bo ładowała względnei dokładnie.. czasem tylko nie doładowywała 3 celi do pełna i zostawała na 4,17V

Co bym teraz brał to nie wiem, swego czasu http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__58216__Turnigy_Reaktor_300W_20A_6S_Balance_Charger_EU_Warehouse_.html był za 30$ (black friday) i mam straszny ból dupy że nie kupiłem.

Zasilacz do ładowarki masz jakiś czy z zasilaczem musi