Wpis z mikrobloga

dzisiaj jak jechałam autobusem, to jedna dziewczyna paliła e-papierosa w autobusie i tak się zastanawiałam czy gdyby była kontrola, to czy dostałaby ona za to mandat, miał ktoś taką sytuację albo wie? Pytam z czystej ciekawości #pytanie #komunikacjamiejska
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@egocentryczka: W sumie to byłem niedawno u znajomych na urodzinach, nagle w samym środku towarzystwa ( w tym jego żony w 8mym miesiącu ciąży) przy stole kolega coś fajczy. Patrzę - e-papieros. Zdziwiłem się nieco, zwłaszcza, że jestem palaczem i jakoś tak nie mógłbym wyjąć normalnej fajki i sobie od tak zapalić w pokoju przy wszystkich.

  • Odpowiedz
@killerpizza: ja jestem również jestem palaczem :), ale uważam, że są miejsca i sytuacje gdzie należy się powstrzymać - nawet jak jest to e-papieros :), że tak powiem kulturo zobowiązuje :)

@Aleks7: mówię siedziałam daleko, ale uważam, że - jw. napisałam :)
  • Odpowiedz
@egocentryczka: Dokładnie, chodzi o samą zasadę. Ps. Dowiedziałem się przy okazji wtedy od kumpla, że e-papierosek jest jeszcze gorszy od normalego szluga, bo nie wiesz, kiedy przestać to palić. Mówi, że czasem fajczy to z 20 min i dopiero po tym czasie orientuje się, że zbiera mu się na wymioty ;)
  • Odpowiedz