Wpis z mikrobloga

potrzebuje #pomocy z #iphone #iphone5 #ios
nagle przestało mi działać wifi. ikona wifi nie jest szara jak to opisują w internecie przy takich problemach. jest połączenie z routerem, wszystkie laptopy i telefony w domu mają internet ale mój telefon nie. próbowałam metod takich jak:
Zapomnienie danej sieci i ponowna konfiguracja, Przywracamy Ustawienia Sieciowe i uruchamiamy ponownie urządzenie i odnowienie dzierżawy i nic nie pomogło. chciałam Odtwarzyć oprogramowanie przez itunes ale wyskakuje powiadomienie ze żeby to zrobić muszę wyłączyć opcję "znajdź mój iphone' i tu pojawia się problem: żeby to zrobić muszę podać swoje hasło i zalogować się do mojego konta ale jako że telefon nie łączy się z netem nie mogę tego zrobić.
nie mam możliwości sprawdzenia czy działa na innym wifi, nie mogę też włączyć danych sieci komórkowej żeby tak połączyć się netem bo jestem #zagranico i w dodatku na zadupiu. co dziwne, nie wiem czy ma to wpływ na sprawę, za każym razem jak resetuję telefon to automatycznie dane sieci komórkowej się same włączają. #bekazapple
jakieś pomysły?
  • 31
@potocko: kurde...miałem kiedyś dokładnie taki problem i właśnie telejfon się gryzł z innymi sprzętami przy łączeniu z routerem. Pokombinowałbym jeszcze np. wyłączając któregoś z innych użytkowników, odłączając router od prądu itd. Problem na 90% jest związany z nim a nie z iphonem
@potocko: To wejdź w ustawienia, wymaż zawartość i ustawienia i tam wpiszesz hasło i usunie go z iCloud i wyzeruje odrazu. Po tym go odtwórz aczkolwiek wg. mnie to bez senu :)
@potocko: Logujesz się na iCloud.com, wchodzisz w "znajdź" później u góry chyba się pokazują urządzenia. Tam musisz na nie kliknąć gdzieś i usunąć urządzenie.