Wpis z mikrobloga

@przemek-brulinski: stary co Wy kibice utd palicie? Jaką potęgę? Jeden puchar CL i finał w ciągu ostatnich 16 lat? Można być zajebistym na własnym podwórku ale poza nie istnieć, także była sraczka a teraz jest porządne gówno
@89neo: W oryginalnym poście jest napisane "Potege, ktora staruszek Sir Alex Ferguson budowal latami". Nic nie ma o europejskiej potędze, chociaż United było jednym z największych klubów w Europie przez wiele lat i trudno temu zaprzeczyć. Nie wierzę, by Real, Barca czy Bayern widząc, że w 1/8 czy 1/4 spotykają się z United uważali losowanie za udane i łatwe
@89neo: Myślę, że porównywanie ligi portugalskiej, szkockiej i polskiej do angielskiej to jednak nadużycie. W Anglii jest największa kasa i wygranie ligi jest bardzo prestiżowe niż np. LE. Dla klubów BPL walka o LE to szansa dla młodzików, bo prestiż dla kibiców żaden i kasa mizerna, grają tam na 50% poza Chelsea w sumie w ostatnich latach.
Nie będę gloryfikował BPL, ale jednak - trochę trudniej wygrać i utrzymać się na
@pcmasterrace: pod wzgledem poziomu. Mowie o lidze, nie czolowce ligi. Tak mozna sobie wybierac - barca ma CL a juventus ma vice CL. Wtakim razie la liga najlepsza a serie A druga najlepsza liga w europie? ;)
La liga i bundesliga maja lepsze top3 niz bpl (w bundeslidze moze nawet te top3 jest podobne (poza bayernem)) ale poza nimi jest jeszcze 17 innych druzyn ktore w pewnym momencie tego umownego rankingu
@89neo: No akurat drugi okres dominacji United przypadł na okres gdy liga angielska była najlepsza w Europie i wprowadzała 3 zespołów do półfinałów LM. Poza tym 3 finały LM w przeciągu 4 sezonów, tego nie miał nikt w XXI wieku. Jedyny zespół w ostatnim 20leciu który grał mecz o obronę trofeum. Rzeczywiście, słabo.
Niesamowite jest jak para #!$%@?... rozpieprzyla nasz klub w niecale 3 lata. Potege, ktora staruszek Sir Alex Ferguson budowal latami... To wszystko powoli znika, w zaledwie 3 lata.


@przemek-brulinski: xD

Ja wiem, że SAF odszedł z powodów rodzinnych, ale serio nie mógł wybrać lepszego okresu. Tamten zespół osiągnął już maksimum, wiadomo było, że potrzebna jest przebudowa, a to trwa dłużej. Jest niewielu trenerów którzy z takim składem jaki miało wtedy United