Wpis z mikrobloga

@ReaSSe: ja nawet nie wiem jak mój węzeł się nazywa, ale zawsze mam problem z odpowiednią długością. Muszę próbować z 3-4 razy, żeby w końcu miał taką długość jak chcę. Jest jakiś sposób żeby zrobić odpowiednią długość za pierwszym razem?
@ReaSSe: Mam dwie lewe ręce do węzłów, więc zawsze stosuję ten z załączonego filmiku. Nie wiem, jak się nazywa, ale jest bardzo prosty, zawsze wychodzi, a wygląda ładnie do wszystkich krawatów, które mam.
F.....n - @ReaSSe: Mam dwie lewe ręce do węzłów, więc zawsze stosuję ten z załączoneg...
@ReaSSe: krawat krawacie krawatem, czy jakoś tak, węzeł zależy od typu (no szerokości) krawata. Długość jest w miarę standardowa, więc szersza końcówka powinna dotykać do paska (j wtedy teoretycznie węższa końcówka również powinna być idealną długość), Więc albo masz 1,5m w kapeluszu albo coś źle wiążesz. Może nie na co dzień, ale z reguły stosuję pół-windsora do wąskich i wszystko jest idealnie wyliczone ;)
@Farloon: Przy cienkich krawatach faktycznie musi wychodzić ładnie. Ja ze względu na swoją szczupłą sylwetkę i różnej grubości krawaty zamieniłem pół windsora na rzecz podwójnego 4 in handa.