Wpis z mikrobloga

Przez całe swoje życie baaaaaardzo rzadko byłam świadkiem okazywania sobie czułości przez moich rodziców - nie są to ludzie wylewni. Co prawda były mi wpajane dobre wzorce i zasady, które mogłam sama też obserwować. Jak działo się coś złego w małżeństwie to było to naprawiane, nigdy ani jedno ani drugie nie odpuszczało. Widziałam jak jedno za drugim zawsze stoi murem i takie też zasady sama wyznaję.

Miło było mi w te święta zaobserwować 2 fajne sytuacje:

1. Mame leży głową na kolanach ojca i drzemie, a ten ją obejmuje i głaszcze ręką
2. Tate kupił mame nowy telefon i puka się palcem po policzku, że chce buziaka w zamian. Dostał. Chodził dumny i zadowolony CAŁY DZIEŃ

Niby nic, ale jajebię. Nigdy chyba nie stworzę takiego związku. Teraz jak ludzie napotykają przeszkody czy wady swojego partnera to rezygnują.

#swieta #polskiedomy #feels
  • 31
  • Odpowiedz
Teraz jak ludzie napotykają przeszkody czy wady swojego partnera to rezygnują.


@1zl50gr: Ludzie są na to za leniwi, ponieważ wolą kupić nowy towar niż poświęcić chwilkę na naprawę tego starego.
  • Odpowiedz
@1zl50gr: Mało kto już ma w ogóle takie nastawienie do związków. Ludzie się wiążą z osobami, których nawet nie lubią. A chodzi o to, żeby się zajebiście lubić, szanować i nigdy się ze sobą nie nudzić. Dużo osób, z tego co obserwuję, zapomina o takich podstawach. Zamiast tego są gierki, myślenie na zasadzie, co ja z tego będę miał/miała, że z nim będę. A twoi rodzice brzmią dobrze, jak tacy ludzie,
  • Odpowiedz
@Kamienie: Moja mama pracuje za granicą, rozmawiają ze sobą 2 razy dziennie przez telefon. Zawsze mają o czym gadać, widać po nich, że są bardziej przyjaciółmi niż kochankami :) Jak się widzą to spędzają większość czasu razem, ale z umiarem - ojciec ma swoją pasję rower, co mama szanuje.
  • Odpowiedz
To niestety nie jest turecki bazar gdzie można chodzić i wybierać. W życiu wygląda to trochę inaczej. Nie wszystko zależy ode mnie.


@1zl50gr: brzydka czy gruba? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Delila: Może jeszcze się ogarnie, przecież nie zawsze jest pięknie. Też czasem myślałam, że to ich koniec, a jednak potrafili się w końcu wziąć w garść i zawalczyć o rodzinę. Będzie dobrze!
  • Odpowiedz
@1zl50gr: moze jestem wymagajacy ale takie zachowowania Twoich rodzicow to normalka. Malzenstwo to hartowanie zlota w ogniu. Jesli ktos nie rozumie, ze malzenstwo to codzienne rozmowy, starania, drobne gesty i dbanie bardziej o ta druga polowke niz o siebie to nie powinnien brac slubu. Tym bardziej slubu koscielnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@1zl50gr: Czego się nauczyłem w moim krótkim życiu, to tego, że związek na początku zawsze jest magiczny. Początku związki są wspaniałe, druga osoba jest piękna i najwspanialsza. Gdy czas mija i klapki opadają prawda staje się okrutna. Duga osoba choruje, ma problemy z rzeczami przyziemnymi - choroby zębów, zły humor, problemy z rodziną. Cała "zabawa" polega na tym, żeby się zdecydować, czy to właśnie jest ta osoba, której jesteśmy w stanie
  • Odpowiedz