Wpis z mikrobloga

Mateusz Kijowski z Komitetu Obalenia Demokracji tak ma, że nie płaci alimentów na swoje dzieci, a Ryszard Petru tak ma, że uchyla się od płacenia mandatów, np. za przekroczenie prędkości.

Ryszard Petru (4:58):

No mi kilka razy tak się wydarzyło w przypadku mandatu za przekroczenie, na przykład za jakąś karę związaną, nie wiem, z przekroczeniem prędkości. Nie odebrałem mandatu, no i potem rozpoczęło się postępowanie komornicze. Jak się tylko rozpoczęło, oczywiście przypomniałem sobie od razu o tym i zapłaciłem.


Tak działa wolny rynek i wolności obywatelskie – jak państwo nie przyciśnie, to w de mamy prawo, przepisy, zasady i obyczaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ryszardpetru #petru #nowoczesnapl #nowoczesna #mateuszkijowski #kod #komitetobaleniademokracji #polityka #4konserwy #neuropa
microbid - Mateusz Kijowski z Komitetu Obalenia Demokracji tak ma, że nie płaci alime...
  • 10
@graf_zero: I właśnie dlatego jesteś jednym z tych, którzy walczą w obronie wolności i demokracji z państwem pisowskiego kaczyzmu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@se_mallo: Nie odbiera mandatów. Nie ma zamiaru płacić. Gdyby nie postępowanie komornicze, to nie miałby bodźca, dzięki któremu „przypomina sobie” ( ͡° ͜ʖ ͡°)