Wpis z mikrobloga

@voroshmitov: To znaczy ile? Bo mi się wydaje, że wyniki Fallouta 4 są takie sobie. Czytałem gdzieś, że sprzedał 12 milionów egzemplarzy (ktoś może to potwierdzić? bo 12 milionów pudełek to trafiło tylko do sklepów, a to nie jest to samo).

Np, na steamspy Fallout 4 posiada niecałe 3 miliony użytkowników.
@chciwykrasnolud: ups, dodałem, sorki. Nie za bardzo jeszcze się orientuję tutaj.

@voroshmitov: chyba nie do końca. To ma pewną wartość marketingową, pozwala przekonać do produktu niezdecydowanych i buduje markę. Nie na darmo Bioware tak chwalił się tymi wszystkimi grami roku przy Inkwizycji.
@voroshmitov: gry Bethesdy zdobywały GOTY masowo w ostatnich latach. Teraz F4 niejako jedzie na opinii.

Dla Redów to dopiero pierwszy tak wielki sukces. Minie trochę czasu, aż go będą mogli w pełni wykorzystać. Tymczasem więcej tytułów na pudełko na pewno nie zaszkodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Darnath: To pocieszająca wiadomość, wydaje mi się że gdyby galaxy wymyśliło jakiś sposób na odsprzedaż gier to za kilka lat mogli by zabić steama. Steama trzymają głównie CS, Dota i kilka mniejszych gier valve. Jak uważam valve za świetną firmę tak steam pozostawia wiele do życzenia.