Wpis z mikrobloga

Właśnie wpadłem na coś ciekawego w odmentach internetu, nie wiem czy się śmiać czy płakać bo przeraża mnie dokąd ten świat zmierza. #logikarozowychpaskow

Wierność moi mili
2015-12-22 23:02

Drodzy moi. Wyszłam za mąż w wieku pięknych 21 lat. Wielka miłość, od pierwszego wejrzenia, pierwszy facet. Dziś 7 lat po ślubie. I mam dość. Czy nie mogłoby być tak że po 7 latach małżeństwa mąż staje się tylko najlepszym przyjacielem, a co do innych facetów droga wolna? Jakby tak hmmm... ustalić datę ważności faceta na 7 lat. Potem mógłby być tylko kumplem. Taki luźny pomysł. Myślę, że panowie będą za, co 7 lat nowa laska...
  • 5
@Minesr33: Oczywiście. Nie wydaje mi się, żeby ludzie byli stworzeni do monogamii. A wydaje mi się że można kochać kilka kobiet bez uszczerbku dla którejkolwiejk. Oczywiście nałożona kultura nas powstrzymuje ale w innych rejonach świata jest to normalne. Co oczywiście nie oznacza, że mając dziewczynę mam zamiar ją zdradzić. Poza tym myślę, że to chyba jest zdrowsze dla psychiki. Zobacz sobie wywiad w forsal.pl z Kornelem Morawieckim, dzisiaj coś o tym