Wpis z mikrobloga

Kontrolowanie "zaniedbuje" swój kanał. Uświadomiłem sobie że wrzucanie wszystkiego jak leciało było dosyć średnim pomysłem. Ale pal licho. Ogólnie zrobiło mi się zamówienie na 20 bitów pokroju trap/breakbeat/grime. No i to jeden z nich. Według mnie to dubstep z małym dopełnieniem breakbeat'u. Ale, znajomy mówi że kozak, to zostawiłem. A nie powiem, mi również się bardzo podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°). Póki co produkcja leci pełną parą, zatrzymując się na uczelni i treningu. Ogólnie to jeśli coś z tego będzie, to może być kilkaset egzemplarzy płyt z kawałkami z moimi podkładami więc cytując Mietczyńskiego "kto wie, kto wie, może Ci się poszczęści" ( ͡° ͜ʖ ͡°). Póki co czekam i tworzę.
Zapraszam do przesłuchania i konstruktywnych opinii/krytyki.
#muzyka #tworczoscwlasna #muzykaelektroniczna #chwalesie chyba #dubstep i #rap skoro znajomek chce pod to nawijać. Ja się tak średnio znam w czym da się nawijać dobrze, a w czym źle. Jestem producentem nie raperem (,) #muzykaludiego
ludi889 - Kontrolowanie "zaniedbuje" swój kanał. Uświadomiłem sobie że wrzucanie wszy...
  • 5
  • Odpowiedz
@ludi889:
Ja się tak średnio znam na produkowaniu bitów. Jestem słuchaczem nie producentem (,)
Ogólnie jest nieźle. Jak na rapowy bit jest za bardzo dub-stepowo jak dla mnie od 1:21 już mi sie nie podoba to już nie są rapowe klimaty tylko piłowanie. Brakuje mi w pewnym momencie jakiegoś #!$%@?ęcia jest ten sampel do 1:20 elegancko i mogłoby wejść coś z pianinem, skrzypcami itd. to byłby
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@eternaljassie: sam o wiele bardziej zrobiłbym z tego dubchestral ale piekielnie brakuje mi porządnych sampli typowo orchestralowych :<. Albo coś jest za wolne, albo piekielnie gryzie się z basem. Tutaj miałem niestety ten sam problem :D. Muszę ogarnąć w końcu jakiś syntezator do tego. Miło mi za opinie tak czy inaczej, dziękuję :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@eternaljassie: próbowałem skontaktować się z ludźmi kręcącymi się bardziej w tych klimatach (Instrumental Core chociażby którym jaram się nieziemsko ), bo czuję że na takim ficie dużo potrafiłbym ugrać na tracku. Niestety brak odezwu (,)
  • Odpowiedz