Wpis z mikrobloga

Tak sobie siedze i myśle...
Czemu wielkie firmy są takie przygłupie?
Swojego czasu pracowałem w CC na zleceniu od dawnego północnego monopolisty jeśli chodzi o sprzedaż i dystrybucje energii elektrycznej.
Klienci wkońcu mają prawo zdecydować czy sprzedaż i dystrybucja ma być od jednej firmy czy o dwóch. Czy to się opłaca czy nie to juz nie moja sprawa.

Ale do sedna. Na ch... firma chce do siebie na zrazić klientów. Wmawiając im, że prąd cały czas drożeje i dlatego najlepiej zatrzymać cene. Cena została zatrzymana na poziomie minimalnie większym bo jedynie 0,0003 zł, ale dowalane było DODATKOWO 15 zł / mc przez okres 4 lat. I teraz pomyślcie sobie. W moim biurze pracuje 30 osób. średnio DZIENNIE robiliśmy około 3000 umów czyli na samym naszym biurze w ciągu JEDNEGO dnia firma zapewniała sobie 2 160 000 zł w ciagu 4 lat. Nie byliśmy jedynymi podwykonawcami. Więc wole nie wiedzieć ile firm robiło tą samą kampanie.

##!$%@? #januszebiznesu #callcenter
  • 2
  • Odpowiedz
  • 0
Do mnie też dzwonili z tej firmy. Najpierw formułka kim są łącznie z adresem nipem, regonem, wpisem do KRS itd. Potem super oferta zatrzymania ceny. Poprosiłem o warunki na maila żebym mógł się zapoznać, okazało się to niemożliwe, bo "to jest promocja telefoniczna a nie mailowa". Podziękowalem i poprosiłem żeby więcej nie dzwonili.
  • Odpowiedz