Wpis z mikrobloga

jutro jadę oddać to badziewie i mam nadzieję, że mi to przyjmą bo inaczej wsadzę im te deseczki w dupe!


@specter69: ja bym raczej wskoczyl na wage ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@specter69: a masz te deseczki połączone tasiemkami czy każda osobno?
Pofatyguj się - grzecznie pogadaj i załatwisz.
Może kuponu przeprosinowego nie dostaniesz, ale deseczkę nową tak.

Walnęło na sęku?
  • Odpowiedz
@brmstufldigart: @Pertaseth: ostatnio stwierdziłem,że wymienie sobie spanie, gdy dowiedziałem sie, że "łóżko" to w mniemaniu sklepu jedynie rama, bez żeber, za które musiałbym zapłacić oddzielnie -a biorąc pod uwage wielkość materaca to koszt x2- troche sie roześmiałem i postanowiłem kupić sam fikuśny materac i czuje dobrze człowiek.
  • Odpowiedz
  • 0
@Pertaseth: tak, spód żebrowy był kupiony oddzielnie. Zastanawiam się czy nie lepiej jakbym wymienił całe łóżko na nowe gdzie spód nie jest zbudowany z kilkudziesięciu deseczek tylko z bodajże 5 szerszych desek. Jak myślisz, zgodzą się na taką wymianę?
  • Odpowiedz
@specter69: Zgodzą się na wszystko (powinni!). W jakim mieście to sklep?
Z tym, że im więcej będziesz chciał zmienić, tym dłużej to potrwa. W ofercie jest chyba tylko jedno łóżko ze spodem wbudowanym, co do reszty to możesz tylko dokupić spody. Bez "obramowania" są dostępne dwa - tańszy lepszy od droższego.

Nie było zbyt wielu reklamacji na spody, na Twoim miejscu spróbowałbym wymiany.
  • Odpowiedz
@specter69: a w tym cała technologia, że tych deseczek jest dużo i pracują osobno. Jak chcesz 5 szerokich to równie dobrze możesz położyć dyktę. Nie narzekaj, bo stelaż do Tempura kosztuje ponad 3000zł.
  • Odpowiedz