Wpis z mikrobloga

mirki od #xiaomi #redminote2 #miui komputer nie widzi mi telefonu od wczoraj, sprawdzałem na 3 komputerach 2 kablami- tylko ładuję. Znalazłem takie coś na forum miui

Wymagany explorer plików z dostępem do roota np.: Root Browser

Należy zmienić treść pliku /data/property/persist.sys.usb.config na

mtp


Po zapisaniu i zrestartowaniu urządzenia, ustawienia połączenia USB wyświetlają się po podłączeniu kabla.

ale tutaj sie pojawia problem, ponieważ jak wchodzę w folder data to jest pusty? co zrobić?
  • 11
  • Odpowiedz
@Endzik95: to w się robi w ustawieniach tej aplikacji tam mam - Bezpieczenstwo 1, prywatnośc:0 Inne:7 A tam: Płatność w google,instalowanie skrótow, modyfikowanie i usuwanie zawartości pamieci usb, odczytywanie zawartości usb, sterowanie wibracjami, wyświetlanie połączeń wifi i sieciowych . Chyba nie ma.
  • Odpowiedz
@magiczny_orangutan: nie wiem ale zaczyna mnie już to gówno #!$%@?ć strasznie, ekran tez raz na jakiś czas nie działa na pulpicie ale za to zjechać paskiem mozna i tam wszystko klikąć, chciałem zaktualizować do najnowszej wersji to usb nie działa, wole już dopłacić do samsunga i nie mieć takich problemów
  • Odpowiedz
@ZimnyBudyn: gdyby to było takie proste... U mnie się to nie pokazuje. Przywracanie partycji system sprzed zabawy nic nie zmienia, a jakoś niezbyt mam ochotę przebudowywać partycje data. Samo wyciągnięcie zmienionego pliku z backupu i podmiana nie pomaga.
  • Odpowiedz
@bojesieminusow: nieoficjal, ale w sumie można spróbować. Mnie w miui irytuje brak możliwości zmiany ilości przełączników na pasku powiadomień , launcher - to łatwo naprawić np Nova launcherem, dziwne problemy z podłączeniem pod USB i niewygodna aktualizacja - trzeba pobierać cały plik systemu, zamiast 2-3mb patch.
  • Odpowiedz