Wpis z mikrobloga

Chciał bym wszystkich ostrzec przed użytkownikiem @desperados999

Mianowicie sprzedałem mu konta na #jd użytkownik chciał bym wystawił aukcje allegro to wystawiłem .
Zakupił konta wszystko git potwierdził że działa i obiecał nie zmieniać hasła do konta na którym były kupony .
Hasło zmienił nie odzywa się od 3 tygodni a na wykopie jest aktywny .

Nie polecam użytkownika i transakcji z nim .

#oszukujo #jd
csk4be - Chciał bym wszystkich ostrzec przed użytkownikiem @desperados999

Mianowic...

źródło: comment_E8hLod0h724fwURNGKMvzGCaxMVrX6l4.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@matiwoj11: wiesz tak na prawdę miałem 2 zamówienia na tym koncie które już odebrałem . Ale chodzi o sam fakt że sie umawia i nie dotrzymuje słowa . Z mojej strony było wszystko ok ,
  • Odpowiedz
@csk4be: oszukałeś mnie dlatego masz nauczke :)

ad1. chciałem kupić 10 pojedyńczych kont -> odpowiedź @csk4be nie mam , mam tylko jedno zbiorcze na którym jest 20 kuponów -> pomyślałem trudno, kupiłem mimo iż wykorzystałem tylko 10 kuponów -> 15 min po transakcji @csk4be ogłasza na wykopie że ma 30 pojedyńczych kont do sprzedania...

ad2. do emaila obiecał przesłać hasło od ręki -> przesłał ale zmyślone -> pomogło dopiero po 2
  • Odpowiedz
@desperados999: Konta miałem bo nie tylko ja je zakładałem i miałem je od znajomego ;-) W tym momencie co Ci sprzedałem te konto miałem tylko jedno zbiorcze . Złe hasło dostałeś bo po prostu pomyliłem konta i nie dałem ci do tego co potrzeba . I nie ściemniaj że czekałeś 2 dni bo tranzakcie przeprowadziliśmy w nocy i tego samego dnia jak się pojawiłem na wykopie i odczytałem od Ciebie wiadomość
  • Odpowiedz
@csk4be: przestań sciemniać ... chyba sam nie wierzysz w ta swoją bajeczke ... chciałeś opchnąc konto z 20 kuponami 10/20$ bo to logiczne że takie bardzo trudno sprzedać... po prostu pomyliłeś hasła i konta? och ale ty biedny i omylny jesteś... hasło przesłałeś dopiero jak dostałeś email z allegro...jw. Cwaniak jesteś i tyle a raczej takiego udajesz
  • Odpowiedz