Wpis z mikrobloga

Jak to jest z przedluzaniem umowy w #plus? Zostało mi jeszcze 5 doładowań ale strasznie mi bateria krótko trzyma, ostatnio już muszę podładować ją jak przyjdę do domu o 15. Chciałbym przedłużyć umowe i wziąc nowy telefon tylko jak to z tym jest? Zarowno abonament i mix brałbym 40 zl/msc tak jak mam teraz w mixie. Jak wezme w mixie to te doladowania normalnie przejda? W sensie wezme nowy tel na 24 msc to bede mial 29 doladowac? A jak w abonamencie to jest?
#telefony #smartfon #pytanie #kiciochpyta
  • 10
@Im_from_alaska: ale mi zostalo jeszcze 5 doladowac a nie wytrzymie z tym telefonem bo mi momentalnie bateria pada. A skoro mam jeszcze te doladowania to nie moge sie raczej przeniesc bez placeniatych.. Nie mam teraz kasy by dac z 400 zl na kolejny telefon a dodatkowo oplacic 200 zl doladowan
@EdzioMarian: Nie będziesz miał 29 doładowań, albo najpierw każą czekać, aż się umowa skończy, albo stara umowa przestanie obowiązywać. Tylko zastanów się czy na pewno tego chcesz... Oczywiście jak już będziesz chciał to nie daj im o tym się dowiedzieć. Odmawiaj, aż dostaniesz lepszą ofertę.