Wpis z mikrobloga

@LechuCzechu: Ja to tylko kolejny raz przypomnę, jak neuropki waliły konia nad Kukizem, bo "hurr durr co tam #!$%@?, macie ból dupy że ktoś zgarnia wasze głosy? ahha tylko kukiz!11" xD
  • Odpowiedz
@LechuCzechu: sądzę, że Kukiz nie śpiewa tak o wyborcach, tylko o KOD i ludziach, którzy rozwalają Polskę, bo to co robi PO razem z Lechem Wałęsą i innymi ludźmi jest karygodne i dlatego Kukiz skomentował to w taki sposób. Utwór o którym mowa kiedyś tyczył się SLD, natomiast w ostatnim wpisie Kukiz rozszerzył pole interpretacji i zasięg tego utworu o ludzi z PO i KOD.

Moją sympatię zyskał. Oby nowoczesne, po,
  • Odpowiedz
którzy rozwalają Polskę,


@terwer358: To PiSlam rozwala Polskę. Polskę, która przez ostatnie lata wstała z kolan i której obywatelom powodziło się lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. STOP kaczorskiej propagandzie i wmawiania ludziom, że Polska sięgnęła dna. Jeszcze kilka miesięcy temu Polska była dumnym, liczącym się na świecie krajem. A dziś? Pusty śmiech. Aż mnie coś trzęsie od środka jak pomyślę, że można tak zniszczyć kraj.
  • Odpowiedz
@PuffinusGravis: powodziło się lepiej tylko sitwie i znajomym działaczy po i psl, takiego nepotyzmu i tylu afer z udziałem jakiegokolwiek rządu nigdy w swoim życiu nie widziałem. #!$%@? podniesli vat, zgadzali się na wszystko co złe zaproponowała nam UE. Naprawdę, wszystko jest lepsze od po, nawet kaligula ze swoim koniem lepiej by rządzili.
  • Odpowiedz
@LechuCzechu: a jak Sikorski nazwał wprost WSZYSTKICH POLAKÓW k*$%ami, c*$%ami itd to nikt o tym nie lamentował i nie przeżywał. A jak Kukiz mówi wprost o politykach, którzy okradają nas Polaków na miliony to już źle i okropny człowiek, nawet Chajzer musi to przeżyć, całą noc nie spał, ola Boga!(,)(,)
  • Odpowiedz
to co robi PO razem z Lechem Wałęsą i innymi ludźmi jest karygodne


@terwer358: występowanie w słusznej sprawie, nawet w celu zbicia kapitału politycznego, jest karygodne? To jak nazwiesz PiSowskie szambo, które zawłaszcza sobie Solidarność i obchody rocznicy stanu wojennego na własne cele polityczne, nazywając jakieś 85% Polaków "gorszym sortem", "komunistami i złodziejami" i "chorymi psychicznie"? "Oddolny marsz poparcia" prowadzony przez lidera zwycięskiej partii politycznej, dla niepoznaki nazywanego "liderem opozycji"?

"Prawica"
  • Odpowiedz
@AtoMan: kolego ja pamietam rządy aws i nigdy nie było takiej mafii w sejmie jaka się wytworzyła za po i psl. Sld przy nich to byli mali krętacze.

Prawnie uważam, że pis #!$%@?ł z teybunałem, ale ja tam im daję szansę, będę ich rozliczał po kadencji z tego co zeobili dobrze a co źle. Gorzej od po na pewno nie będzie.
  • Odpowiedz
@terwer358: Tak jak w Polsce demokracja?

Konserwy, tak jesteście zaślepieni nienawiścią do PO i partii im pochodnych, że PiS robiąc już z ludzi prawdziwych debili, jeszcze im przyklaskujecie? Chcą walczyć z komuną mając najgorszy sort komunistyczny w swoich szeregach? I kto tu podpala Polske, że partia rządząca ma wszystko w dupie i nie potrafi iść drogą porozumienia i konsensusu...

Nikt mi nie wmówi teraz, że konserwy to są za wolnym rynkiem.
  • Odpowiedz
Za PO nie było źle, i mówi to ktoś, kto nigdy nikogo w partii nie znał. Faktem jest, że rozwój był zbyt powolny jak na nasze możliwości, ale za PiSu wszystko się zwijało - a wtedy była to lajtowa wersja tego, co jest obecnie. Jesli chcą faktycznie coś dobrego zrobić, to niech to robią, bo póki co nie ma żadnej "dobrej zmiany", jest chamski zamach stanu i rżnięcie głupa przez wydawałoby się
  • Odpowiedz
@MarnaImitacjaTuwima: naprawdę uważasz, że kod to spontaniczny ruch obywatelski, a nie opłacone słupy które pokrzykują i czekają na majdan? Niesiołowski swego czasu jasno zwracał się o interwencje u nas.

Prawda jest taka, że trybunał to stricte polityczny twór i z samego założenia nie będzie on stał na straży praw i konstytucji. Prawda jest też taka, że pis nie mając dostatecznej liczby sdziów nie koże zrealizować swej polityki, do której się zobowiazał.
  • Odpowiedz
@terwer358: No to jeśli TK jest to twór stricte polityczny, to czemu nie zajął się nim już w 2005 roku albo nie głosił wcześniej haseł ze trybunal to siedlisko komuny. No przepraszam, ale jeżeli TK był spoko do momentu kiedy sam PiS przejął władzę, no to sory... Coś mi tu śmierdzi. W sumie spójrz jak wyglądała wcześniejsza obsada sędziów - takie peowska ze to aż żal dupe ściska.

jeśli ktoś chce
  • Odpowiedz
@MarnaImitacjaTuwima: ja się zgadzam co do zasady z tobą, że spór o trybunał jest wynikiem pisowskiej samowolki, natomiast stając przed faktami zastanymi - nie mogą sobie pozwolić na skład trybunału w którym opozycja ma większość a prezes decyduje o składzie orzekającym. W taki sposób powstaje sytuacja zagrożenia realizacji polityki partii rządzącej, do której to się w wyborach zobowiązała. Na pytanie: ale to chyba dobrze, że TK kontroluje ustawy? No właśnie sęk
  • Odpowiedz
@LechuCzechu: Utwór został przez Kukiza zalinkowany przeciw temu co trawi i niszczy nas kraj czyli postkomunie, układach, klikom, partyjniactwu, przekładaniu interesu własnego, własnej partii, rozwalaniu rządu tylko po to by wrócić/dorwać się do koryta(władzy) czyli przeciw temu co reprezentują w jego opinii PO/Nowoczesna itd. PO robiła dokładnie to samo co teraz PIS czyli podporządkowanie sobie trybunału, wielomiesięczne nie publikowanie orzeczenia tejże instytucji. Jako osoba bezstronna nie popierająca czy sympatyzująca w żaden
  • Odpowiedz