Wpis z mikrobloga

@LechuCzechu: Patrząc na posłów, którzy razem z nim weszli (poza częścią panów z RN) - śmiem wątpić, to chyba najlepsze stronnictwo w obecnym sejmie.
.
.
.
nie wierzę że to piszę.
  • Odpowiedz
@LechuCzechu: ale jak Sienkiewicz mówił o Polsce per #!$%@? dupa i kamieni kupa to już jest ok? Prawnuk sienkiewicza, noblisty, minister, temu to dopiero wolno, co tam takiemu Kukizowi może w głowie siedzieć. Dziwne że tak mysli 80 proc spolecznstwa o politykach
  • Odpowiedz
@LechuCzechu: Mówi to, co myśli większość społeczeństwa. Faktycznie, straszne... Jakoś jak z mównicy sejmowej mówił, żeby PiS i PO skończyły przepychanki o trybunał, i wzięli się do normalnej roboty, bo to za to pobierają pieniądze, to przeszło to bez echa. Czy to też na mikro wrzucałeś?
  • Odpowiedz
Kukiz największe polityczne dno w obecnym rządzie.


@LechuCzechu: Obecnym rządzie? A czym rządzi Kukiz? To minister ds JOWów? > Już dawno to zauważyłem. Jedyne, co potrafi, to się tłumaczyć, że "ale my głosujemy nie zawsze tak samo jak PiS"

@ufo99:

Już dawno to zauważyłem. Jedyne, co potrafi, to się tłumaczyć, że "ale my głosujemy nie zawsze tak samo jak PiS"


W czym problem? A co ma zrobić przyłączyć się
  • Odpowiedz
Ło ranyyy, to się młody Chajzer obruszył :D Przecież wiadomo, że przede wszystkim Kukiz nawiązuje do swojego utworu. Jest, oprócz posła, artystą i wolno mu w takim wypadku troszkę więcej. Wiadomo też, że SLD i PO (zresztą PSL i PiS też) to #!$%@? (w tym słowie chodzi jedynie o obrażenie ich upadlającym słowem, #!$%@? też by było dobre), bo robiły wałki, kradły, zależało im tylko na władzy itd. Logiczne jest także, że
  • Odpowiedz
"z czego Ci wiadomo" ????


@bred_one: wiadomo mi z tego, że ruch kukiz nie posiada żadnej osoby w rządzie, a dokładniej nikt z tego klubu/ruchu nie jest ministrem ani wiceministrem itd...
  • Odpowiedz
  • 0
@Cymes: nikt im nie każe iść na marsz KOD, ale dobrze by było gdyby sobie uswiadomili, ze chcąc nie chcąc są w opozycji, a to ich obliguje do pewnych działań. Obecnie mogliby równie dobrze złożyć mandaty i nie ciągnąć publicznej kasy za siedzenie na d... i nicnierobienie.
Rolę opozycji w ustroju demokratycznym chyba znają.
  • Odpowiedz
ale dobrze by było gdyby sobie uswiadomili, ze chcąc nie chcąc są w opozycji, a to ich obliguje do pewnych działań.


@ufo99: Racja stanu jest ponad podziałami a nawet ponad kwestiami roli w parlamencie czy radzie królewskiej - jest jedna drużyna dla której gramy: Polska
  • Odpowiedz
  • 1
@Cymes:

Mamy ekstra rząd i super prezydenta, Ci wszyscy ludzie to wspaniali fachowcy. Ufam im i wiem, że wybrałem swoja przyszłość...

T. Love

  • Odpowiedz