Wpis z mikrobloga

Z jednej strony zajebiście mireczki że robicie tą aferę. @wykop, nadal nie wiem po co nowy player? Dlaczego chcecie content przesyłać przez swoje ręce? Dajcie chociaż wybór dla zarejestrowanych, bo osobiście nie mam pojęcia czym się różni tamten od tamtego prócz tego, że jeden działa a drugi mocno średnio bądź wcale. YouTuberzy już nie będą chcieli wrzucać tu swoich filmików, bo player omija reklamy na których zarabiają (przykładowo @dkm17 co o tym sądzisz?). Naprawdę, albo jakieś solidne wyjaśnienie o co tu chodzi (jeśli chcecie osadzać reklamy to lepiej zróbcie dotacje, przecież tylu mirków jest w stanie uzbierać 60 tysięcy dla chorego, a nie uzbiera się na opłacenie serwerów?), albo wcale. Ci co chcą użyją skryptów, chociaż doskonale wiem że pozostałe 80% nie ma pojęcia czym jest greasemonkey i skrypt, który podmienia player i to na nich będziecie żerować. No bo jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę...
  • 3
@Locked1986: Powiem Ci, że zarobki z reklam youtube to nie są pieniądze o których "się mówi". Mnie uderza raczej to, że nie naliczają się wyświetlenia filmu, a na ich podstawie często widzowie wybierają, czy obejrzeć materiał - zwłaszcza nowi widzowie. A szczerze, to na zbudowaniu widowni mi teraz najbardziej zależy.