Wpis z mikrobloga

Czy dla Was też gry opozycji wyglądają na bardzo niebezpieczne? Chcą wyprowadzić ludzi na ulicę, podsycają atmosferę i wygląda, jakby szykowali się do przewrotu. Aż tak im się dupa pali? Bo mi się wydaje, że dość skutecznie zniszczyli i ukrywają wszystkie papiery swoich przekrętów skoro Kaczyński w takim momencie nie wyciągnął tego co wie, bo pewnie nie ma dowodów. Wystarczyłoby żeby PiS wyciągnął 3 kwity na opozycje, ile nakradli, zrobić orędzie i pozamiatane.
#polityka #przemyslenia
  • 5
  • Odpowiedz
@polaczko02: może po prostu wbrew obiegowej opinii nie nakradli?

Przy okazji to wg mnie obecne protesty są znacznie bardziej na rękę partii rządzącej. Wystarczy sobie poczytać wykop - wszyscy są święcie przekonani, że to lewactwo kwiczy bo oderwano je od koryta
  • Odpowiedz
@szyy: Zapewnie Ciecha sprzedali po właściwej wycenie ;)
Wykop to wykop, nie boję sie tutejszych, boje się tych co czerpią wiedzę z tv.

Żeby nie było, wolę Pis z kukizem jako opozycja w obecnej kadencji, gdzie będą skutecznie punktowani przez jeszcze niezabetonowaną partię niż PO u władzy, która jest tak zuchwała, bo ma media po swojej stronie i wszystko może zamieść pod dywan. Nie popieram rozdawania pieniędzy, bo jestem za tym
  • Odpowiedz
@polaczko02: Ciech został sprywatyzowany poprzez giełdę - pretensje miej do rynku.

Ja się właśnie o wiele bardziej boję wykopu. Patrzę na znaleziska na głównej: niezalezna, niewygodne, wpolityce, kresy, pch24, fronda... no krynica prawdomówności i niezmanipulowanej informacji. Do tego w TV jak coś ci nie pasuje to ignorujesz, a na wykopie patrzysz, że tysiąc ludzi twierdzi, że tak właśnie jest, więc zaczynasz się zastanawiać, czy tak na serio nie jest.

Długo by
  • Odpowiedz
@szyy: Wolisz Francję i Niemcy niż grupę wyszehradzką? Co do Ciechu, to byl deal w białych rękawiczkach. Czy to normalnie że spółka zaraz po przejęciu wykazuje nagle dobry zysk i drożeje z dnia na dzień? To nie branża IT, gdzie kupuje się marzenia i wizje.

Ale tutaj ludzi potrafią myśleć, boję się ludzi którzy mają małe biblioteczki a duży telewizor, którzy nie potrafią doczytać co się stało w nocy w siedzibie
  • Odpowiedz
@polaczko02: oczywiście, że wolę Francję i Niemcy. Weźmy takie sankcje dla Rosji - co by one dały, gdyby wsparły nas w nich Czechy, Słowacja i Węgry (#!$%@?ąc już od tego, że akurat te kraje nigdy by nas nie wsparły w tym zakresie)? Natomiast to, że Francja i Niemcy też do nich dołączyły już Rosjan zabolało, i to konkretnie. Cała sprawa z polityką zagraniczną jest w Polsce trudna, bo chcielibyśmy być mocarstwem,
  • Odpowiedz